Skip to main content

Marketing w mediach społecznościowych można oglądać na dwa sposoby. Pracujesz, nie robisz.

Co działa

Podejście do marketingu biznesowego jest bardziej powszechne. Ponieważ właściciele firm w „starej szkole” łatwo to zrozumieć. Oznacza to, że Twoje treści z marketingu społecznościowego są rozpowszechniane z zamiarem promowania firmy. To po prostu kolejna wersja marketingu drukowanego, plakatu lub reklamy w magazynie. Jeśli nie dostosujemy się i nie zaakceptujemy zmian, poniesiemy porażkę w naszej działalności.

To wydaje się mieć sens. Zainteresowane strony są na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Chcesz ich uświadomić. Tworzą treści marketingowe dystrybuowane na tych kanałach jak reklamy w gazetach.

Chociaż wyjaśniłeś swoją firmę we wszystkich kanałach społecznościowych i zamieściłeś kuszące reklamy, twoje działania w mediach społecznościowych (SMM) przyniosły w jakiś sposób niezwykłe rezultaty.

Co działa

Drugim podejściem jest zrozumienie, które zdobywasz, gdy jesteś w mediach społecznościowych, aby promować swoją firmę. Twoje perspektywy nie są w stanie znaleźć rozwiązań ani produktów. Znajdują się na portalach społecznościowych – wyjątkowych – w celach towarzyskich. Aby połączyć się z siecią rodziny i przyjaciół.

Są tam, aby uzyskać informacje i rozrywkę. Facebook to kanał informacyjny. Twitter oś czasu. Snapchat ma historie.

Innymi słowy, każda platforma społecznościowa ma swego rodzaju język ojczysty. Druga metoda pozwala nie tylko na redystrybucję treści z bloga lub reklam PPC. Tworzysz treść w języku platformy. Opowiadają twoją historię w sposób, na który użytkownicy platformy są otwarci. Jeśli szukasz szczegółowego wyjaśnienia lub demonstracji swojego produktu lub usługi w długiej formie, YouTube jest platformą, z której możesz skorzystać.

Krótko mówiąc, jest to najlepszy powód, aby zatrudnić kompetentną agencję marketingową do zarządzania marketingiem w mediach społecznościowych. Mówimy w języku różnych platform społecznościowych. Tłumaczymy Twoje materiały reklamowe, aby spełniały oczekiwania odbiorców.

Kompetentny marketing zapewnia, że ​​Twoje treści są udostępniane, odpowiednie i zorientowane na wartość. To ostatecznie prowadzi do większej liczby konwersji i sprzedaży.

Możesz być firmą z pierwszym podejściem; Lub możesz zatrudnić zespół specjalistów ds. Marketingu w mediach społecznościowych – rodzimych użytkowników języka mediów społecznościowych – aby przetłumaczyć swoje promocje na treści społecznościowe.

Tak, potencjalni klienci są reprezentowani na wszystkich platformach społecznościowych – w masie. Mów w swoim języku, a może to oznaczać dla Ciebie wiele nowych możliwości biznesowych. Nie, a jesteś obcym w obcym kraju.

[ff id=”5″]