Skip to main content

Uznaliśmy, że potrzebujesz tych trzech słów; Być, robić i mieć w innych, aby być najlepiej zarabiającym MLM i producentem. Interesującą częścią tych słów jest to, że są w tej kolejności.

BE

Najpierw musisz być tym, o czym chcesz pamiętać. Wiemy, że słyszałeś to milion razy, ale musisz to usłyszeć więcej. Wszystko zależy od sposobu myślenia. Sukces w każdej firmie domowej zaczyna się od umysłu.

Osiągnięcie prawdziwej wolności finansowej pochodzi od umysłu. Jeśli chcesz być miliarderem, musisz uwierzyć, że jesteś jednym z pierwszych. Pomaga to w Twoim nastawieniu i pewności siebie. Za każdym razem, gdy tworzysz sieć i prawdopodobnie rozmawiasz o swojej firmie MLM, musisz wiedzieć, że JESTEŚCIE CEO SWOJEJ FIRMY. KROPKA. Nie pozwól nikomu na ciebie pracować.

Najlepszym sposobem na rozwój i wzrost jest inwestowanie w siebie. Czytaj książki samorozwoju. Słuchaj książek audio. Musisz się rozwijać i wzrastać mentalnie.

TUN

Zapamiętaj powiedzenie: Wiara bez pracy jest martwa, po wzroście i rozwoju sposobu myślenia musisz podjąć działania. Z jakiegoś powodu nazywa się to marketingiem sieciowym. Musisz rozmawiać z wieloma ludźmi. Musisz poświęcić trochę czasu na prowadzenie swojej downline i pomaganie im. Wolimy nazywać ich swoimi partnerami biznesowymi.

Musisz codziennie wyszukiwać, wykonywać połączenia trójstronne, znajdować i przyciągać klientów, pisać artykuły i blogować. Są to działania, których faktycznie używamy do zarabiania pieniędzy w branży MLM. To są proste środki. Są łatwe do zrobienia, ale nie łatwiejsze.

HAVE

To jest część, którą wszyscy kochamy. Ale aby mieć pieniądze, czas, dochód rezydualny i prawdziwą wolność finansową dzięki MLM Network Marketing lub Home Based Business, musisz poświęcić więcej czasu na pierwsze dwa.

[ff id=”6″]