Skip to main content

Anthony (Tony) Robbins nie potrzebuje wprowadzenia dla większości ludzi na całym świecie. Tony zmienił życie milionów ludzi w ciągu trzech dekad, w tym gwiazd Hollywood, światowej sławy sportowców i prezydentów kraju. Jest osobą, która zarobiła miliony dolarów ze skromnych początków, ponieważ jego pasją jest pomaganie ludziom w realizacji ich pełnego potencjału.

Niedawno słuchałem jednego z programów Tony’ego „The Ultimate Edge” i chciałem podzielić się wskazówkami, które z niego wyciągnąłem

  1. życie – Życie polega na wzroście. Jeśli nie dorośniesz, umrzesz. Życie ma tak wiele do zaoferowania, niezależnie od tego, czy zdajemy sobie z tego sprawę, czy nie. Znajdź przewagę w sobie, swoich umiejętnościach, pasjach, talentach itp. Życie może stać się pracą, jeśli będziesz robić te same rzeczy w kółko zamiast aktywować i korzystać z kreatywnych soków, z którymi się urodziliśmy.
  2. wyzwania – To są codzienne wydarzenia, bez względu na to, kim jesteś. Wyzwania ludzi są takie same bez względu na to, gdzie mieszkają. Co ciekawe, rozwiązania są takie same. W obliczu problemu poświęć 95% czasu na jego rozwiązanie. Problemy nigdy nie znikną, tylko że niektórzy z nas mają problemy z lepszą jakością.
  3. fokus – Konsekwentne skupienie i działanie MOŻE zmienić twoją sytuację. To, na czym się skupiasz, pozwala uzyskać więcej. Skup się więc na poprawianiu swojej sytuacji. Jesteśmy zestresowani, ponieważ skupiamy się na rzeczach, które tak naprawdę nie mają znaczenia. Większość z nas tak naprawdę nie ma czasu, aby dowiedzieć się, co jest dla nas ważne, aby poprawić nasze życie, relacje i biznes.
  4. sukces – To nie tło ludzi sprawia, że ​​odnoszą sukcesy; to ich MINDSET i ich psychologia. Masz system do konsekwentnego działania i koncentracji. Jedyną rzeczą, która powstrzymuje nas od posiadania tego, czego chcemy, jest „HISTORIA”, którą mamy, dlaczego nie możemy jej mieć. Wszyscy wymyślamy historie z tego czy innego powodu, ale musimy zadać sobie pytanie i zmienić nasze nastawienie. Najlepsze jest to, że masz absolutną kontrolę nad tym, co dzieje się w tobie.
  5. czas – Najbardziej przerażające zasoby na świecie. Weź trochę i daj to tobie. Znajdź czas dla siebie.
  6. wdzięczność – Bądź wdzięczny za to, co masz i co będziesz miał. Jeśli nie jesteś wdzięczny, boisz się. Jeśli jesteś wdzięczny, możesz odłożyć strach na bok.
  7. wizja – Czy masz wizję swojego życia, rodziny i firmy? Bez wizji ludzie umierają.

W końcu były to najcenniejsze wskazówki, jakie otrzymałem podczas słuchania pierwszych płyt CD tego programu.

Teraz chcę, żebyś pomyślał o swoim życiu.

Czy chciałbyś żyć „OK” czy „NADZWYCZAJNY”?

Możesz sam zdecydować, jakie życie chcesz za 5, 10, 20 lub więcej lat. Nie chcesz być zadowolony z codziennego życia, prawda? Działaj, kształtuj swoje życie i nie pozwól nikomu zaprojektować go dla Ciebie.

[ff id=”6″]