Skip to main content

Czy zawsze chciałeś zrozumieć sposób myślenia oszustów? Czy kiedykolwiek byłeś zdezorientowany co do zachowania oszustów? Cóż … wierzcie lub nie, wszyscy oszuści mają pewne ważne wspólne nastawienia, które pozwalają im oszukiwać. Mają pewne ważne postawy, które pozwalają im sankcjonować ich niewierne postępowanie. Jakie są zatem główne postawy zdradzającego małżonka?

1. Zły pogląd na związek. Ten partner ma niejasne spojrzenie na to, jak powinien wyglądać ich związek na dłuższą metę, lub jego wizja związku polega na tym, że pozostaje w związku tylko przez krótki czas. Jeśli wizja twojego partnera jest błędna, zrobił dla niego miejsce, aby udowodnić, że jest dla ciebie fałszywy.

2. Brak celu związku. Partner z takim podejściem nie ma długoterminowego celu w związku. Wynika to głównie z tego, że wielu z nas dąży do ustanowienia związku, ale kiedy już jesteśmy w związku, nie mamy dla niego żadnego celu. Po prostu idziemy dalej, nie wiedząc, dokąd zmierzamy jako para. Partner bez celu związku łatwo oszuka, gdy nadarzy się okazja.

3. Niewłaściwy środek oceny związku. Oszuści porównują swój związek z innymi związkami, a nie własną wizję tego, czego chcą dla swojego związku. I, jak wszyscy wiecie, porównywanie się z innymi ludźmi sprawi, że będziesz albo wyimaginowany, albo niezadowolony. Conceit daje fałszywe poczucie niezwyciężoności, co zwiększa prawdopodobieństwo, że dana osoba będzie oszukiwać, ponieważ nie podejmie niezbędnych środków bezpieczeństwa przed oszustwem. Z drugiej strony niezadowolenie zmusza osobę do poszukiwania spełnienia w celu odnalezienia nieuchwytnego & # 39; duży & # 39; Relacje, które mają inni ludzie.

4. Brak wzrostu. Jest to partner, który nie jest zdeterminowany, aby nadal rozwijać się w związku i który ma podejście, że rzeczy powinny pozostać takie, jak były na początku. Kiedy coś się zmienia, zwykle szukają tego, co & # 39; kiedyś był & # 39 ;.

5. Emocje z przeszłości. Partner o takim nastawieniu jest kontrolowany przez przeszłość. Cokolwiek wydarzyło się w przeszłości, nadal wpływa na tego partnera. Oznacza to, że jeśli ta osoba została oszukana, wierzą, że jakikolwiek inny partner ją oszuka i albo będzie o tym mówił, albo będzie postępował tak, dopóki nie stanie się samospełniającą się przepowiednią. Aby uniknąć tego niebezpieczeństwa, upewnij się, że twój partner pogodził się ze swoją przeszłością.

6. Natychmiastowa satysfakcja. Partner z takim nastawieniem zazwyczaj nie chce poświęcić się dla związku. Koncentrują się teraz na uzyskiwaniu satysfakcji, więc nie będą przeciwstawiać się atrakcyjności innych ludzi, ponieważ kładą większy nacisk na to, jak się czują tu i tutaj, niezależnie od możliwego wpływu.

7. Unikaj odpowiedzialności. Partner z takim podejściem nie bierze odpowiedzialności za siebie. Zawsze jest to wina kogoś innego lub nie mogą sobie pomóc. Takie podejście przygotowuje partnera do oszukiwania, ponieważ przekonali się, że nie ponoszą odpowiedzialności.

Partner mający tylko jeden z tych sposobów myślenia może nauczyć się zmieniać swoją postawę z pewną pomocą, ale partner z większością tych sposobów myślenia potrzebuje poważnej zmiany myślenia, aby zamknąć drzwi do niewierności.

[ff id=”6″]