Skip to main content

Filipińska scena muzyczna nigdy nie będzie kompletna bez wzmianki o tej triadowej grupie o nazwie APO Hiking Society. Ta grupa składa się z trzech członków, a mianowicie Jim Paredes, Danny Javier i Boboy Garrovillo. Jej piosenki i muzyka lecą w powietrzu od 30 lat. Dzisiejsze pokolenie wciąż tętni życiem dzięki ogromnemu wyborowi hitów. Grupa dotyka wszystkich swoją muzyką podczas ostatnich występów i koncertów. Towarzystwo turystyczne APO naprawdę stara się ożywić dźwięki, które docierają do każdego.

Przemysł muzyczny oddał hołd pracom tej triady, tworząc album KaminAPO Muna. Najpopularniejsze utwory APO zostały odnowione przez dzisiejsze popularne grupy i połączone w album. Album zawiera również dodatkowe utwory bonusowe zawierające utwory śpiewane przez samą APO. Stał się popularny, ponieważ był cały czas odtwarzany w telewizji i radiu. Ludzie naprawdę poparli ten album, ponieważ stał się jednym z najlepiej sprzedających się, kiedy został wydany.

Trio było bardzo zadowolone z reakcji i ogromnego wsparcia ze strony ludzi. MYX, lokalna stacja muzyczna, zapłaciła APO w Mega Grandstand. Popularne zespoły śpiewały ludzi z klasycznymi piosenkami APO. To było naprawdę udane wydarzenie. Oprócz hołdu APO zajmuje się własnymi koncertami i występami gościnnymi w niektórych programach telewizyjnych. Otrzymali także doceniającą tablicę z ASAP, lunchu z publicznością w kraju i za granicą.

Dyskutowany album Kami nAPO Muna jest dostępny w całym kraju na każdym pasku nagrań. Dla tych, którzy mają iPoda lub MP3, album można pobrać z I-Tunes. Jest to narzędzie firmy Apple, które umożliwia pobieranie utworów na iPoda. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do strony głównej, wpisać nazwę albumu, a altówka, do której każdy może uzyskać dostęp, to muzyka APO.

Album zawiera 18 utworów z udziałem najlepszych zespołów z lokalnej sceny muzycznej. Album od miesięcy jest numerem jeden na listach przebojów. Był to także najlepiej sprzedający się album w barach płytowych. Istnieją również cztery nowo utworzone teledyski do niektórych utworów, które znalazły się na listach przebojów. Wśród nich byli Yakap sa Dilim, Nakakapagtaka, doo bi doo i ulubiona ślubna piosenka o miłości Panalangin. Te piosenki są nie tylko popularne w postaci filmów i płyt CD, ale są również dzwonkami numer jeden do pobrania na telefony komórkowe.

APO ma również oficjalną stronę internetową, na której każdy może subskrybować najnowsze aktualizacje grupy. Danny, Jim i Buboy są naprawdę legendą w branży muzycznej. Nigdy nie możesz dostać tego dość. Nigdy nie możesz wyjść z obrazu. Nadal będą rządzić w sercach swoich fanów i ludzi, których mogą dotknąć ich dźwięki

[ff id=”1″]