Skip to main content

Starzenie się jest w życiu gwarantowane i musimy sobie z tym poradzić. Nikt nie chce się starzeć. Nikt nie chce się kurczyć ani mieć obwisłej skóry i zmarszczek. Podejmujemy duże kroki, aby zapobiec lub spowolnić proces starzenia się. Jeśli martwisz się pomarszczoną, obwisłą skórą, rozważ suplement kolagenowy.

Kolagen jest jednym z najbardziej obfitych białek w ludzkim ciele. Wspiera skórę, mięśnie, ścięgna i chrząstkę. Co zaskakujące, kolagen znajduje się nawet w kościach i zębach! Zasadniczo jest to substancja, która utrzymuje wszystko w ciele razem. Bez kolagenu twoje ciało rozpuściłoby się. Jest zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz komórek. Odgrywa ważną rolę w strukturze komórki. Kolagen zapewnia trwałość i wytrzymałość materiału, a elastyna zapewnia elastyczność. Pracują razem, aby wspierać wiele narządów i tkanek, takich jak naczynia krwionośne, płuca, kości, ścięgna i inne.

Zaletą kolagenu dla skóry jest redukcja siły i zmarszczek. Collagen Booster został opracowany dla tych, którzy chcą zmniejszyć swój wiek. Suplementy wzmacniające kolagen mogą stymulować i zwiększać produkcję kolagenu oraz pomagać w wypełnianiu drobnych linii i zmarszczek.

Głównym składnikiem formuły przypominającej kolagen jest zhydrolizowany kolagen typu 2. Jest on faktycznie wytwarzany z kolagenu typu I w procesie zwanym hydrolizą enzymatyczną. Wiązania molekularne między poszczególnymi pasmami kolagenu są rozkładane przez ciepło. Sprzyja to zdrowiu skóry, promując zdrową, nawilżoną, gładką skórę i elastyczność. Zhydrolizowany kolagen można również włączyć do kremów do twarzy lub maseczek do twarzy, aby skóra była jędrniejsza i bardziej nawilżona. Może być również stosowany do zwalczania drobnych linii, zmarszczek i zwiotczenia skóry. Może także zwiększyć produkcję Hyaluonanu i wytworzyć gęsty płyn maziowy, który smaruje, chroni i amortyzuje stawy. Jego właściwości ochronne zapobiegają uszkodzeniom wolnych rodników.

Kolejnym składnikiem formuły wzmacniającej kolagen jest siarczan chondroityny. Występuje w tkance łącznej i skórze, ale składnik pochodzi z mukopolisacharydu. Mukopolisacharyd jest idealny do gojenia się ran, ale także działa na rzecz elastyczności, siły i sprężystości. Siarczan chondroityny jest stosowany w produktach do pielęgnacji skóry, ponieważ leczy, łagodzi i nawilża. Wzmacnia macierz międzykomórkową skóry dzięki jej właściwościom przeciwzapalnym. Siarczan chondroityny promuje kolagen lepszej jakości, taki jak zwiększenie średnicy włókien kolagenowych. Pomaga także szybciej leczyć rany. Ponieważ buduje elastynę i kolagen, jest uważany za bardzo korzystny w produktach do pielęgnacji skóry. Nakładanie go na skórę może promować odżywiające działanie przeciwstarzeniowe od wewnątrz.

Formuła wzmacniająca kolagen zawiera również kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy występuje we wszystkich komórkach tkanek miękkich w ciele, a także w mazi stawowej. Zła dieta i palenie papierosów mogą z czasem znacznie obniżyć poziom HA w organizmie. Kwas hialuronowy jest powszechnie stosowany w leczeniu suchej, pomarszczonej skóry.

[ff id=”7″]