Skip to main content

Kolagen jest stosowany na różne sposoby w branży pielęgnacji skóry, a taka forma tego białka jest formą płynną. Ciekły kolagen został opracowany, gdy konsumenci zaczęli poznawać prawdę o produktach zawierających to białko. Po zastosowaniu miejscowym na skórę jest nieskuteczny, ponieważ cząsteczki są o wiele za duże, aby mogły wniknąć w skórę.

Mówi się, że ta płynna forma kolagenu sprawia, że ​​konsumenci uważają, że jest lepszą alternatywą dla produktów w postaci stałej. Smutne jest to, że wiele osób zakochuje się w swoich roszczeniach i ostatecznie kupuje ciekłe produkty z kolagenu, nie zdając sobie sprawy, że nie ma znaczenia, czy kolagen stosowany w produkcie do pielęgnacji skóry jest w postaci płynnej czy stałej, ponieważ nadal jest taki sam ma strukturę molekularną, a ta struktura molekularna jest zbyt duża, aby przenikać przez pory skóry.

Zarówno stałe, jak i płynne formy kolagenu są nieskuteczne po nałożeniu na skórę, ponieważ zmienił się tylko kształt i konsystencja. Pozostaje jednak faktem, że pozostaje on tylko na powierzchni skóry i może jedynie prowadzić do znaczących rezultatów poprzez tymczasowe zaciśnięcie skóry, które znika po zmywaniu produktu.

Jeśli naprawdę chcesz rozwiązać problemy skórne związane z utratą tego białka, takie jak: Na przykład, tworzenie cienkich linii, zmarszczek i zwiotczenie skóry, musisz poszukać sposobu na stymulowanie organizmu do naturalnej produkcji większej ilości tego białka.

Jednym z najlepszych sposobów stymulowania syntezy kolagenu jest stosowanie produktów do pielęgnacji skóry, które zawierają naturalne składniki, które, jak wykazano, zwiększają ilość białka w skórze. Oto trzy naturalne składniki, które właśnie to robią!

  • WITAMINA C.

Witamina C jest niezbędna do tworzenia kolagenu. W rzeczywistości brak tej witaminy prowadzi do stanu zwanego szkorbutem, w którym powstaje słaba tkanka łączna z powodu defektu kolagenu. Witamina C tworzy prokolagen z dwoma rodzajami aminokwasów, które z kolei tworzą różne rodzaje kolagenu w organizmie.

  • CYNERGY TK

Cynergy TK jest formą funkcjonalnej keratyny. Jest uzyskiwany z wełny owczej i udowodniono, że nie tylko sprzyja syntezie kolagenu w skórze, ale także sprzyja tworzeniu elastyny.

  • Olej z pestek winogron

Wiadomo również, że olej z pestek winogron sprzyja wzrostowi kolagenu w skórze. Jest szczególnie skuteczny w przypadku produktów zawierających witaminę C. Oprócz tworzenia kolagenu olej z pestek winogron oferuje również wiele innych korzyści dla skóry.

To tylko trzy bardzo skuteczne naturalne składniki, które pomagają zwalczyć oznaki starzenia. Aby dowiedzieć się, które inne naturalne składniki działają najlepiej, odwiedź moją stronę już dziś.

[ff id=”7″]