Skip to main content

W dzisiejszej gospodarce coraz więcej osób zwraca się do Internetu, aby znaleźć sposoby na zarabianie pieniędzy z domu.

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swój dochód, zarabiając pieniądze z domu, czy zastąpić go własnym biznesem w domu, musisz wziąć pod uwagę kilka kluczowych czynników sukcesu. Jesteś:

1) Dlaczego chcesz działalności w domu?

Naprawdę musisz usiąść i odpowiedzieć na to pytanie. „Czynnik dlaczego” jest kluczowy dla Twojego sukcesu w każdym biznesie domowym.

Moje własne „dlaczego” pochodzi z wolności. Mam pięcioro dzieci. W najlepszym razie zarobiłem dużo pieniędzy, ale nigdy nie byłem tam, aby spędzać czas z moimi dziećmi. Musiałem się obudzić i iść do pracy, zanim się obudzą. I zdecydowanie zbyt często wracałem do domu, kiedy wracali do łóżka.

Zarabiałem na życie. Ale nie miałem życia!

Dziś, kiedy prowadzę własną działalność gospodarczą w domu, jestem dostępny dla wszystkich moich dzieci i mojej żony. Możemy porzucić to, co robimy, i zdjąć na lunch, obejrzeć film lub cokolwiek innego, co chcemy robić po południu. Wolność jest moim wielkim DLACZEGO. Co jest twoje

2) Czy uważasz, że możesz zarabiać w domu?

Nie pozwól, by ci to umknęło, nie zastanawiając się nad tym. Jeśli niekoniecznie wierzysz, że możesz zarabiać pieniądze z własnego biznesu w domu, brzydką rzeczywistością jest to, że ci się nie udaje.

Łatwo jest znaleźć ludzi, którzy powiedzą ci, że nie jest to możliwe. Szybko przytoczysz fikcyjne statystyki jako „dowody”, że nie jest to możliwe. Rzeczywistość jest taka, że ​​TY nie możesz tego zrobić. Ale musisz zdecydować, czy TY możesz.

Bardzo łatwo jest znaleźć odnoszących sukcesy ludzi biznesu w domu, indywidualnie dla każdego przypadku. Poświęć kilka minut na wyszukiwanie w Internecie lub odwiedzanie lokalnej biblioteki lub księgarni, aby znaleźć więcej dowodów na sukces biznesowy w domu, niż możesz przeczytać.

Kiedy założyłem własną firmę, nie znałem wielu osób, które to zrobiły. Wiedziałem, jak prowadzić firmę i wiedziałem, że mogę to zrobić z domu. Kiedy wróciłem do mojego DLACZEGO, wiedziałem, że muszę zrobić wszystko, aby się dowiedzieć.

Od prawie 10 lat nie mam stałej pracy!

3) Musisz być gotowy, aby po prostu iść na to!

Kiedy wszystko jest powiedziane i zrobione, największym czynnikiem, który oddziela śniących od aktorów, jest akcja. MUSISZ podjąć działania i zacząć się przeprowadzać, w przeciwnym razie Twoja domowa działalność nigdy nie będzie niczym więcej niż snem.

Nie ma sposobu, aby naprawdę mieć wszystko razem lub być naprawdę „gotowym” na rozpoczęcie działalności gospodarczej w domu. Dowiesz się, jak iść. Czasami uczysz się ze swojego sukcesu. W innych przypadkach będziesz uczyć się na własnych błędach.

Miałem swój udział w sukcesach i to, co niektórzy nazywają „porażkami” po drodze. Dla mnie te tak zwane „niepowodzenia” były jedynie cennymi doświadczeniami, które nauczyły mnie (bardzo przekonująco) czego nie zrobię następnym razem!

Chodzi o to: ROZPOCZNIJ! Działaj!

Możesz robić badania. Możesz przetestować wodę. Możesz sporządzić swój plan. Możesz uzyskać dobrą poradę. Ale kiedy to ma znaczenie … musisz po prostu działać i zacząć.

[ff id=”3″]