Skip to main content

Wszyscy zdaliśmy sobie sprawę z znaczenia kolagenu dla naszej skóry, dlatego większość kremów przeciwzmarszczkowych go zawiera. Chociaż stosowanie tych kremów może pomóc, nie powinny być jedyną rzeczą, którą powinieneś stosować w ramach rutynowej pielęgnacji skóry kolagenowej. W tym artykule pokażemy inne sposoby na zwiększenie poziomu kolagenu, którego organizm potrzebuje do produkcji.

Jeśli chodzi o stosowanie kremów do skóry zawierających kolagen, nie są one tak skuteczne, ponieważ cząsteczki kolagenu są w rzeczywistości zbyt duże, aby mogły zostać wchłonięte przez skórę. Oznacza to, że siedzą tylko na powierzchni skóry i są zmywane przy następnym myciu lub czyszczeniu twarzy. Jeśli to nie wystarczy, wiele z tych produktów do pielęgnacji skóry zawiera chemikalia, które mogą być szkodliwe dla skóry. Są one zawarte w składzie takich produktów, aby zapewnić ich dłuższą trwałość i oczywiście dobry zapach.

Istnieją jednak naturalne sposoby, które mogą stymulować twoje ciało do produkcji większej ilości kolagenu i elastyny. Oba zawierają właściwości, które sprawiają, że skóra wygląda młodziej.

Główną zaletą stosowania naturalnych produktów do pielęgnacji kolagenu jest to, że działają one raczej z twoim ciałem niż przeciwko niemu. Zawierają również składniki, które Twoja skóra może łatwiej wchłonąć, a ponieważ nie zawierają silnych chemikaliów, nie szkodzą skórze ani zdrowiu.

Jeśli szukasz naturalnych produktów, zalecamy wybranie tych, które zawierają Xtend TK i Phytessence Wakame. Oba zawierają właściwości, które pomagają radykalnie zwiększyć poziom kolagenu w organizmie. Nawet jeśli z pewnością nie zauważysz żadnej różnicy w czasie, oferowane przez nas cienkie linie, kieszenie i fałdy będą wyglądały znacznie mniej wyraźniej z wiekiem. Przekonasz się również, że stosowanie produktów zawierających te składniki pomaga przywrócić skórze blask, co było wyraźniejsze w młodym wieku.

Badania przeprowadzone z Xtend TK wykazały, że nawilżenie skóry uległo trwałej poprawie o 14% dla tych, którzy używali go przez okres 18 dni. W tym 18-dniowym okresie użytkownicy stwierdzili również, że elastyczność skóry poprawiła się w sposób zrównoważony o 42%.

Jednak Xtend TK i Phytessence Wakame nie powinny być jedynymi składnikami, które powinien zawierać Twój naturalny krem ​​przeciwzmarszczkowy. Poszukaj tych, które zawierają również składniki odżywcze, których twoje ciało potrzebuje, aby poprawić teksturę i koloryt skóry, ale także układ odpornościowy. Jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniego kremu do rutynowej pielęgnacji skóry kolagenowej, powinieneś poświęcić trochę czasu na zastanowienie się, co dokładnie zawiera każdy produkt. Pamiętaj również, że stosowane kremy nie powinny zawierać kolagenu.

[ff id=”7″]