Skip to main content

Pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, gdy mówimy o diecie kolagenowej, jest edytowalny suplement kolagenowy. Występuje w wielu formach, takich jak kapsułki, proszek, a nawet płyn, które można przyjmować pigułki kolagenowe, mieszać z codziennymi posiłkami lub po prostu dodawać do napojów. Szukałem jednak potwierdzeń dietetyków w Internecie, ale nie ma żadnych klinicznych faktów pisanych ani drukowanych, które mogłyby wykazać, że to rzeczywiście zadziała. Od Ciebie zależy, czy dieta kolagenowa, która odnosi się do bezpośredniego przyjmowania doustnego, jest rzeczywiście skuteczna w leczeniu starzejącej się skóry.

Prawdziwy fakt, że ultraczysty kolagen nie jest wchłaniany przez skórę przez miejscowe stosowanie na skórę został naukowo i klinicznie udowodniony. Jeśli poważnie szukasz naprawdę skutecznych przeciwstarzeniowych produktów do pielęgnacji skóry, unikaj produktów do pielęgnacji skóry, o których mówi się, że zawierają kolagen lub ultra czysty kolagen, który działa, gdy jest stosowany zewnętrznie. To po prostu nie działa!

Nic nie jest lepsze i bardziej skuteczne niż kolagen wytwarzany przez nasze ciała. W mojej własnej definicji uważam, że dietę kolagenową należy nazwać dietą dla skóry, a nie dla ciała. Pytanie brzmi: w jaki sposób możesz zaopatrywać skórę w ten skuteczny i wystarczająco wysokiej czystości kolagen. Ponieważ wiemy, że produkcja kolagenu w naszym ciele spowalnia z wiekiem, łatwo jest zwiększyć podaż ultra czystego kolagenu, aby promować odrastanie kolagenu w naszym systemie. Utrzymuj poziom kolagenu w ciele, tak jak wtedy, gdy byłeś młody i młody. Twoja dieta z kolagenu skóry jest po prostu zabrana.

Istnieją pokarmy, które możesz jeść, aby promować produkcję kolagenu. Są to produkty bogate w lizynę i prolinę, w tym chude mięso, białko, kiełki pszenicy, ryby, rośliny strączkowe i orzeszki ziemne. Pokarmy zawierające witaminę C są również ważne, aby lizyna i prolina mogły zostać przekształcone w kolagen. Czosnek okazał się doskonałym pożywieniem wspierającym uszkodzone włókna kolagenowe. Wykazano również, że zielona herbata zapobiega rozpadowi kolagenu. Składniki fitoskładnikowe zawarte we wszystkich czerwonych i niebieskich jagodach pomagają wiązać włókna kolagenu ze sobą w taki sposób, że wzmacniana jest matryca tkanki łącznej. Powyższe są skutecznymi dietami kolagenowymi, ale praca zajmie sporo czasu. W każdym razie należy dostosować dietę do leczenia przeciwstarzeniowego. Najlepiej uzupełni działanie przeciwstarzeniowych produktów do pielęgnacji skóry.

Z drugiej strony, przeciwzmarszczkowy produkt do pielęgnacji skóry powinien szczególnie celować w te trzy obszary, aby był skuteczny w leczeniu przeciwstarzeniowym. Po pierwsze, jak wspomniano powyżej, musi być w stanie zwiększyć produkcję kolagenu, który degraduje się z wiekiem. Po drugie, zapobiega tworzeniu się wolnych rodników uszkadzających komórki skóry. Po trzecie, utrzymanie poziomu kwasu hialuronowego w naszym ciele, co jest ważne dla naprawy, ruchu i proliferacji komórek w tkance.

Badania kliniczne wykazały, że CynergyTK ™ stymuluje odrastanie kolagenu, elastyny ​​i nowych komórek skóry. Jak wspomniano powyżej, nic nie działa lepiej niż kolagen wytwarzany przez nasze ciała w walce z problemami związanymi ze starzeniem się skóry. Wraz ze wzrostem zawartości kolagenu zmarszczki znikają, skóra staje się jędrniejsza, a skóra znów świeci młodzieńczym blaskiem.

Phytessence Wakame hamuje rodzaj szkodliwego enzymu, który rozkłada kwas hialuronowy w skórze z wiekiem. Poziom kwasu hialuronowego jest następnie zwiększany i utrzymywany na etapie znacznie młodszej osoby. Od wewnątrz zapewnia młodszy wygląd, przyspiesza naprawę tkanek zarówno skóry właściwej, jak i naskórka oraz wspomaga wzrost komórek.

CoEnzyme Q10 jest przeciwutleniaczem w formie nanoemulsji, który może być wchłaniany przez warstwy skóry w celu koncentracji i neutralizacji wolnych rodników. Pomaga poprawić zdolność komórek do wytrzymywania stresu i szybszej regeneracji. Dramatycznie skuteczny w redukcji zmarszczek wokół oczu, po stronie ust i czoła.

W końcu samo włączenie tych naturalnych składników do przeciwstarzeniowych produktów do pielęgnacji skóry nie oznacza, że ​​ultra czysty kolagen, którego potrzebuje twoje ciało, może być produkowany wydajnie. Muszę podkreślić, że musi być wystarczająca ilość tych składników w diecie kolagenowej, ponieważ klinicznie udowodniono, że działa w laboratorium. Zadbaj o produkty do pielęgnacji skóry zawierające tylko te składniki, aby można je było wydrukować na etykietach produktów. Miej to wszystko na uwadze, a będziesz na szybkim pasie, aby szybko poczuć się młodym.

[ff id=”7″]