Skip to main content

Sukces MLM jest zabawny i opłacalny, ale jest też ciemna strona, która doprowadziła ludzi do nieetycznego marketingu. Fajnie jest obserwować, jak popularność kont społecznościowych rośnie, ale można to zrobić w niewłaściwy sposób. Organiczny wzrost społeczny jest jedynym sposobem. Większość serwisów społecznościowych szuka czarnych taktyk, które pozwalają na szybki rozwój kont, a wielu obserwujących nie istnieje. Mogą powodować problemy z kontem, zwłaszcza podczas udostępniania treści.

Twój sukces MLM opiera się na wygrywaniu potencjalnych klientów, utrzymywaniu ich i przekształcaniu ich w członków drużyny. Jeśli strony internetowe mediów społecznościowych przyłapią Cię na nieetycznych środkach podczas zakładania konta, prawdopodobnie zostaniesz ostrzeżony przed zamknięciem konta. To nie jest najgorsze. Większość wyszukiwarek, zwłaszcza Google, również to obserwuje i karze treść lub witrynę za słaby rozwój społeczny. Ruch w mediach społecznościowych jest mocno obciążony w wyszukiwarkach. Oznacza to, że Twoje treści w mediach społecznościowych zawierają więcej punktów w wyszukiwarkach niż kiedykolwiek wcześniej.

Budowanie fanów mediów społecznościowych dla sukcesu MLM

Musisz mieć organicznych obserwujących, aby teraz awansować w wyszukiwarkach. Jest to jedyny dopuszczalny sposób na zachowanie „czystości” w Google. Nigdy nie powinieneś płacić za przyczepy. Trudno już oddzielić fałszywych fanów od prawdziwych. Jednak prawdziwe będą od czasu do czasu się z tobą obchodzić. W niektórych przypadkach przeważnie, gdy uwielbiają Twoje treści, a Ty odpowiadasz na nie.

Aby zbudować przyszły sukces MLM, musisz być responsywny, tworzyć ujmujące treści i być dostępny w świecie online i offline. Ich zawartość jest oferowana w różnych stylach i smakach, ponieważ na drodze nie ma dwóch zainteresowanych stron. Treść musi dotykać twojego bólu i twojego poziomu podróży. Po utworzeniu projektu kampanii możesz opracowywać krótkie i długie treści, aby uzyskać pożądane wyniki. Bądź otwarty na zmieniacze gier. Czasami musisz rzucić piłkę krzywą zamiast piłki szybkiej. Możesz przesłać seminarium internetowe lub skoroszyt, aby uczynić rzeczy bardziej wciągającymi lub łatwymi.

Wspaniale jest skontaktować się z fanami, aby uzyskać wiadomości. Już lubisz niektóre ze swoich rzeczy, więc dlaczego nie dać im czegoś za darmo? Może to pomóc w przyciągnięciu nowych źródeł ruchu i fanów.

[ff id=”5″]