Skip to main content

Jeśli próbujesz zajść w ciążę i nadal nie możesz zajść w ciążę, lekarze zalecają kilka metod, aby to naprawić. Zidentyfikowano pewne czynniki w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa poczęcia. Niektóre z tych czynników obejmują spożywanie alkoholu, palenie tytoniu, brak ćwiczeń fizycznych, złe odżywianie i inne. Na podstawie różnych badań naukowych, które określiły wpływ diety na płodność, wielu lekarzy zaleca, aby prawidłowe odżywianie było kluczem do zwiększenia płodności.

Czy słyszałeś o wodzie cytrynowej? Mówi się, że ten rodzaj wody jest dobry dla płodności. W rzeczywistości ma wiele korzyści zdrowotnych. Jak pomaga większości par niepłodności?

Woda cytrynowa na płodność od wielu lat cieszy się rosnącą popularnością wśród kobiet, które trudno sobie wyobrazić. Cytrynowa woda na płodność pochodzi z tradycyjnej medycyny chińskiej, która wykorzystuje naturalne składniki do leczenia i zapobiegania chorobom.

Cytryna jest wspaniałym owocem, ponieważ jest bogata w witaminę C, magnez, wapń, potas i przeciwutleniacze. Po pierwsze, woda pitna już działa cuda dla płodności. Woda rozcieńcza się i zwiększa śluz. A płyn szyjki macicy jest bardzo ważny podczas poczęcia. Bez płynu szyjnego plemniki nie mogą dotrzeć do komórki jajowej. Jeśli płyn szyjki macicy jest dobrej jakości i ilości, może również pomóc plemnikom w utrzymaniu się przez kilka dni w oczekiwaniu na owulację.

A jeśli dodasz cytrynę do wody pitnej, zwiększysz nawet prawdopodobieństwo zajścia w ciążę wiele razy. Ciała są bombardowane szkodliwymi wolnymi rodnikami pochodzącymi z zanieczyszczeń i żywności. A te wolne rodniki mogą uszkodzić plemniki, komórki jajowe i układ rozrodczy. To jest znaczenie przeciwutleniaczy. Przeciwutleniacze w tym napoju pomagają zniszczyć wolne rodniki, które lepiej przygotują twoje ciało do poczęcia. Dlatego jest skuteczny w leczeniu niepłodności.

Kolejną wielką zaletą wody cytrynowej dla płodności jest to, że nie ma ona żadnych negatywnych skutków, ponieważ używasz naturalnego składnika. Możesz nadal pić to, nawet jeśli jesteś już w ciąży. Możesz również kontynuować reżim wodny, jeśli przepisano ci leki na płodność lub w połączeniu z innymi metodami leczenia niepłodności.

Inne korzyści zdrowotne obejmują: detoksykację, równowagę hormonalną, lepszą odporność, zdrowie wątroby, zdrowie układu trawiennego i dobrą skórę. Jak robisz ten rodzaj wody? Wystarczy dodać 1 do 2 łyżek świeżo wyciśniętego soku z cytryny do ciepłej wody pitnej.

Wodę cytrynową dla płodności można spożywać w dowolnym momencie. Chociaż wiele osób uważa, że ​​najlepiej wcześnie rano. Zamiast picia kawy lub gorącej czekolady napój ten doskonale nawilża twoje ciało. Może również pomóc stymulować wypróżnienia rano.

[ff id=”7″]