Skip to main content

korzyści : nüLink! Usługi, rozmowy bez użycia rąk, pomiary wysokości

wady : Zbyt wiele reklam, nośniki microSD

Wędrówka GPS Garmin Nuvi 1690 uruchomiona w styczniu 2010 roku oferuje wiele funkcji ułatwiających nawigację. To jest nüLink! Usługi dla Connected Navigators oferują szybkie, aktualne informacje o cenach gazu, warunkach drogowych, statusie lotów, pogodzie i nie tylko. To duży plus, ponieważ możesz być na bieżąco ze wszystkimi potrzebnymi informacjami. Lokalne wydarzenia, restauracje i programy kinowe są również wyświetlane w pobliskich kinach. Możesz także wyszukiwać w Google przy użyciu wstępnie zdefiniowanych kategorii lub wyszukiwanych terminów. NüLink! Usługa działa w sieci EDGE AT&T i jest bezpłatna przez pierwsze dwa lata. Zaoszczędzisz tam dużo pieniędzy! Po tym bezpłatnym okresie subskrypcji może być konieczne uiszczenie niewielkiej opłaty, aby kontynuować tę usługę (jest to prawdziwy spoiler!).

Jeśli chodzi o design, Garmin Nuvi wygląda dość smukle i stylowo z błyszczącą czarną ramą i chromowanym wykończeniem. 4,3-calowy ekran dotykowy zapewnia wyraźny widok ulic i map. Ekran dotykowy czasami przestaje reagować. Z drugiej strony nawigacja jest dziecinnie prosta. (Chociaż trzeba trochę mocno nacisnąć wiele przycisków). Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć przyciski góra / dół lub przesunąć ekran, aby poruszać się po menu.

Podobnie jak większość modeli Garmin Nuvi, główne menu 1690 jest bardzo proste. Ma dwa duże symbole – „dokąd?” oraz „Pokaż mapę” z kilkoma małymi przyciskami głośności, telefonu i narzędzi na dole.

Dzięki ustawieniu Bluetooth możesz łatwo sparować swój telefon z Nawigatorem, aby przenieść wszystkie numery telefonów. Wadą jest jednak to, że nie można dotrzeć bezpośrednio do żądanego numeru, ale trzeba przewijać w górę i w dół, aby uzyskać właściwy numer.

Garmin 1690 ma tylko jedno gniazdo karty microSD. Oznacza to mniejszą pojemność, ale oznacza również, że możesz używać szerokiej gamy kompatybilnych kart SD. Ta funkcja nie pozwala na uderzenia w górę lub w dół.

Nuvi Ciao Friend Finder to ciekawe rozszerzenie urządzenia. Dzięki temu zgłoszonemu do opatentowania oprogramowaniu możesz udostępniać swoją lokalizację i inne szczegóły udostępnionym znajomym. Może być przydatny, jeśli możesz oderwać wzrok od ulicy i powiedzieć „Ciao”. do przyjaciół !!

Dolna linia :

Jeśli szukasz niezawodnego systemu GPS do nawigacji po mieście, dobrym wyborem będzie Garmin Nuvi 1690.

[ff id=”1″]