Skip to main content

Konsekwentnym wyzwaniem dla hotelarzy i innych powiązanych firm turystycznych jest spełnianie oczekiwań klientów. Oczywiście w ostatnich latach technologia aplikacji mobilnych stała się przełomowym rozwiązaniem dla firm z różnych branż, oferując wysokiej jakości usługi dla klientów. Nie ma wątpliwości, że branża hotelarska i turystyka przyjęły i przyjęły technologię aplikacji. Pomogłeś firmom w tym obszarze zwiększyć lojalność klientów i zdobyć wspaniałe doświadczenie. Istnieje niezliczona ilość sposobów, w jakie aplikacje mobilne wpływają na branżę hotelarsko-gastronomiczną i zasadniczo zmieniają wakacje entuzjastycznych podróżników. Oto, w jaki sposób aplikacje mobilne zapewniają gościnność i niesamowicie zmieniają wrażenia z podróży.

Świadczenie spersonalizowanych usług

Ludzie nie muszą już przeszukiwać sieci, aby uzyskać informacje o atrakcyjnych miejscach podróży, hotelach, kurortach, miejscach przygodowych i innych miejscach. Możesz teraz korzystać z aplikacji, aby wywoływać wszystkie szczegóły określonych miejsc podróży, zarezerwować bilety lotnicze, zarezerwować zakwaterowanie w hotelu i zapytać o tanie pakiety wakacyjne. Dzięki obecności aplikacji podróżni mogą samodzielnie odkrywać swoje miejsca docelowe i nie muszą już kontaktować się z doradcą turystycznym, który zorganizuje podróż z uwzględnieniem budżetu.

Aktualna i szczegółowa wymiana informacji

Aplikacje stały się doskonałym narzędziem lub centrum informacyjnym dla hotelarzy, którzy mogą dostarczać klientom końcowym ze wszystkich części świata dokładnych i aktualnych informacji na ich temat. W związku z tym hotele, kurorty, restauracje i inne atrakcyjne ośrodki turystyczne mogą mieć aplikację do informowania podróżnych o ich usługach, pomagania im w rezerwacji usług z wyprzedzeniem, oferowania sezonowych zniżek lub dostarczania informacji o wydarzeniach. Aplikacje mobilne dały różnym graczom branży hotelarsko-gastronomicznej możliwość rozszerzenia rynku nieruchomości lub usług i korzystania z nich w niecodzienny sposób.

Popraw komunikację z klientami i buduj długoterminowe relacje

Ważną przeszkodą dla każdej firmy działającej w branży hotelarskiej jest komunikacja z klientami w sposób, który czyni ich atrakcyjnymi dla swoich usług. Aplikacje mobilne oferują firmom bezpośredni i znajomy sposób interakcji z klientami w trakcie podróży. Umożliwiają klientom przekazywanie informacji zwrotnych na temat wszystkich usług, z których korzystają, wyszukiwanie pakietów podróżnych, które mieszczą się w kieszeniach przed podróżą, rezerwację wspaniałych wakacyjnych pakietów hotelowych, zapytania o pogodę, transport i inne sytuacje w miejscach turystycznych. Innymi słowy, aplikacje są świetnym kanałem dla biur podróży, aby utrzymać relacje z klientami i być może rozwinąć rynek poprzez reklamę ustną poprzez pozytywne recenzje w mediach społecznościowych.

Pomóż firmom promować ich klientów & # 39; lojalność

Oferowanie określonych nagród lub programów lojalnościowych w celu odzyskania starych klientów lub zdobycia większej liczby klientów dzięki referencjom to świetny sposób na zwiększenie przychodów hoteli i kurortów. Dzięki aplikacjom mogą najwyraźniej oferować programy lojalnościowe swoim zaufanym użytkownikom. Aplikacje pomagają właścicielom firm w identyfikowaniu ich rzetelnych i trwałych klientów, dzięki czemu mogą zwracać się do nich za pomocą powiadomień wypychanych na temat ich ofert w oparciu o ich historię odwiedzających, lokalizację, zachowanie, profile użytkowników / rodziny itp.

Oprócz tych lukratywnych korzyści, które firmy gastronomiczne mogą uzyskać dzięki aplikacjom mobilnym, aplikacje mobilne są znacznie bardziej przydatne niż mogą z nich korzystać, takie jak podróżnicy i tak dalej. Chociaż wdrożenie technologii ma ogromne znaczenie dla każdej firmy, dobrze zaplanowana i dedykowana aplikacja mobilna z pewnością może pomóc firmom z branży hotelarskiej zwiększyć sprzedaż i wzrost.

[ff id=”4″]