Skip to main content

CAD, projektowanie wspomagane komputerowo przyniosło rewolucję techniczną w branży inżynierii mechanicznej. Usługi CAD można podzielić na szerokie kategorie, takie jak usługi architektoniczne, usługi strukturalne, MEP i usługi mechaniczne. CAD dla inżynierów i architektów jest dzisiaj jak tlen dla ludzi żyjących. Usługi CAD są błogosławieństwem dla wszystkich firm & # 39; na całym świecie, którzy chcą realizować projekty CAD przy minimalnych kosztach i szybko dostępnych możliwościach. Dzięki stale rosnącym wymaganiom w branży budowlanej usługi CAD stały się znane na całym świecie. Technologia ta w znacznym stopniu przyczyniła się do rozwoju przemysłu budowlanego, budowy i infrastruktury, koncepcji zielonego budynku i innych dziedzin technicznych, takich jak inżynieria mechaniczna, lotnictwo, budowa transformatorów, GIS, budowa zbiorników ciśnieniowych itp.

Dzisiejszy przemysł maszynowy korzysta z usług CAD w celu zapewnienia niższych kosztów, najlepszej jakości, krótkich czasów realizacji i doskonałej wydajności projektu. CAD nie jest już ograniczony do AutoCAD. Nastąpił także wielki rozwój oprogramowania CAD. Eksperci CAD na całym świecie używają oprogramowania, które jest przydatne, gdy używają najnowszego oprogramowania, takiego jak AutoCAD, Revit, 3D Studio Max, Pro-E, Solid Works, Inventor, MicroStation itp. Do przeprowadzania projektów, projektowania i modelowania. Za pomocą takiego oprogramowania cały cykl wdrażania projektu został przeniesiony na nową arenę przez CAD Services. Możliwe jest teraz zwizualizowanie całego budynku i jego detali przed ukończeniem. Jest to możliwe przy pomocy „wirtualnego modelowania konstrukcji”, zwanego również modelowaniem informacji o budynku w inżynierii mechanicznej. Dzięki renderowaniu 3D możesz nadać budynkowi lub produktowi fotorealistyczny wygląd, zanim zaczniesz projektować lub wytwarzać produkt. Rozwój ten doprowadził również do wzrostu liczby firm oferujących usługi inżynieryjne i CAD. Architekci, inżynierowie i rysownicy otworzyli wiele możliwości dzięki konwersji ręcznie tworzonych planów na digitalizację rysunków CAD.

Usługi CAD gwarantują absolutną cyfryzację rysunków ręcznych na rysunki wspomagane komputerowo poprzez zeskanowane pliki PDF, ręcznie rysowane szkice lub stare rysunki ręczne. Firmy stosują różne podejścia i techniki, aby maksymalnie wykorzystać realizację projektu. Jak wspomniano wcześniej, usługi CAD nie są już ograniczone do określonej domeny lub segmentu. Pola serwisowe są połączone pod jednym dachem. Oprócz realizacji projektu, komputerowe rysunki lub obrazy CAD są łatwiejsze do zarządzania, zapisywania lub wysyłania do klientów. Nie ma ryzyka, że ​​zdjęcia lub rysunki zostaną z czasem uszkodzone. Błędy można łatwo i szybko naprawić i pomóc szybko naprawić sytuację. W oprogramowaniu takim jak Revit zmiany w części modelu są cofane w całym modelu poprzez ograniczenie ręcznej interwencji. Ułatwia to także definiowanie i wyodrębnianie pojedynczych arkuszy lub różnych części rysunków i każdego najmniejszego szczegółu.

Jest to jeden z głównych powodów, dla których duże firmy budowlane lub firmy infrastrukturalne na całym świecie w dużym stopniu zlecają usługi CAD. Ten proces z czasem pomaga firmom osiągnąć przewagę nad konkurentami, którzy nie zlecają na zewnątrz swoich wymagań. Technologia CAD szybko zmieniła się w inną erę i ciągle się rozwija, aby nadać branży inżynieryjnej lepszy kształt. Dzięki usługom CAD firmy CAD i profesjonaliści mogą teraz efektywniej zarządzać projektami lub projektami. Firmy oferujące usługi CAD i firmy stale podnoszące swoje umiejętności techniczne są zawsze w korzystnej sytuacji w porównaniu do firm, które nadal polegają na tradycyjnych metodach realizacji projektów.

Tesla Outsourcing Services to inżynierska firma outsourcingowa, która zapewnia klientom usługi CAD i BIM za granicą.

[ff id=”4″]