Skip to main content

To nie jest tajemnica. Jednym z głównych powodów starzenia się skóry jest naturalna tendencja organizmu do zmniejszania produkcji kolagenu wraz z wiekiem. Jeśli zobaczysz więcej zmarszczek, plam starczych i obwisłej skóry, gdy spojrzysz w lustro, czas coś z tym zrobić. Jednym z najbardziej skutecznych sposobów walki z efektami starzenia się skóry jest zwiększenie produkcji naturalnego kolagenu. Ale jak naturalnie wytwarzać kolagen?

To ważne białko utrzymuje naszą skórę młodą, elastyczną i gładką. Niektóre osoby zdecydowały się na wstrzyknięcie kolagenu w skórę jako wypełniacz. Jednak z pewnością nie jest to naturalne rozwiązanie, a skutki są tymczasowe. Inną możliwością było nałożenie na skórę produktów zawierających kolagen z nadzieją, że zostanie wchłonięty przez organizm i widoczne będą pozytywne efekty kolagenu. Jednak nauka tego nie popiera. Cząsteczki są po prostu zbyt duże, aby skutecznie wchłonąć je przez skórę.

Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z produktów stymulujących produkcję kolagenu we własnym ciele. I oczywiście te produkty powinny zawierać naturalne składniki. Jednym z najbardziej obiecujących i skutecznych składników był Cynergy CK, naturalny składnik wykonany z owczej wełny w Nowej Zelandii. Ten składnik został przetestowany w badaniach klinicznych na poparcie swoich twierdzeń. W tych badaniach uczestnicy zauważyli wzrost elastyczności skóry o ponad 40%.

Ten składnik jest również bogaty w przeciwutleniacze i zapewnia, że ​​skóra pozostaje jędrna i gładka. To naprawdę na głowie i ramionach na temat zwykłych produktów, które można znaleźć w wielu sklepach. Jeśli martwisz się stanem swojej skóry, powinieneś teraz zbadać naturalne produkty, takie jak Cynergy Ck, które pomogą Twojej skórze zbudować własny kolagen i elastynę.

[ff id=”7″]