Skip to main content

Ściana to znacznie więcej niż tylko techniczny sukces. Rzeczywiście, jest to jeden z bezpośrednich połączeń z legendarnymi cesarzami Chin, którzy żyli w przeszłości. Aby zobaczyć ścianę, która składa się z drewna, wytłoczonej ziemi, kamienia i cegły; Spacerując po suchych zboczach gór w północno-wschodnich Chinach, możesz w pełni wykorzystać swoje wakacje. Jeśli jesteś związany ze specjalistami, te firmy trekkingowe będą musiały dopracować swój plan podróży. Wynika to z faktu, że wycieczki zostały dokładnie zbadane i sprawdzone przed rozpoczęciem ich przez zespoły przewodników turystycznych. Jakość usług i koszty są zawsze utrzymywane przez renomowanych operatorów. Wykorzystaj w pełni swoje wakacje, wykonując następujące czynności.

Zabawne zajęcia

Wielu jest znacznie szczęśliwszych podczas jednodniowej wycieczki. Jeśli jednak chcesz eksplorować Wielki Mur podczas pieszych wędrówek, możesz rozkoszować się wieloma rzeczami. Na przykład mogą spędzać noce w butikowych hotelach pod ścianą, a nawet spać w wieży strażniczej. Istnieją tory saneczkowe i kolejki linowe dla dzieci, a także można jeździć na odcinkach. Niektórym turystom oferowany jest także lot helikopterem. Jeśli nie możesz się doczekać czegoś pełnego przygód, zawsze możesz być uczestnikiem. Jest wielu, którzy łączą wędrówkę z wizytami w Grobowcach Qing, Grobowcach Ming, Wiosce Ery Ming w Chuandixia i Letnim Pałacu Qing w Chengde.

Ucieczka tłumów

Jeśli chcesz wędrować po Wielkim Murze Chińskim samotnie z przyjaciółmi i rodziną, istnieją agencje trekkingowe, które nie pozwolą ci wędrować przez ruchliwe sekcje. Ponieważ sekcja Badaling jest turystyczna przez cały rok, koniecznie wybierz się na oryginalną, odległą i dziką wycieczkę. Jest to również bezpieczny segment, poza tym, że jest mniej odwiedzany. Masz okazję poznać dziedzictwo kulturowe świata, poznać codzienne życie mieszkańców, cieszyć się mistycznymi krajobrazami, komunikować się z rolnikami i spróbować lokalnej kuchni, o której mówi się, że jest domowej roboty. Należy zachować równowagę między bezpieczeństwem a doświadczeniem.

Profesjonalne drużyny turystyczne

Zespoły, które powinieneś przynieść do ściany, są dobrze płatne, dobrze wyszkolone i muszą być starannie wybrane. Jesteś zatem zobowiązany do utrzymywania prawdziwych i przyjaznych relacji z liderami. Niektóre z nich dostarczają nawet nieograniczoną ilość wody podczas wędrówki, więc nigdy nie musisz się martwić, jeśli potrzebujesz zapasów. Będziesz mógł w pełni wykorzystać swoją podróż, zagubiony we wspaniałości, jaką ma do zaoferowania ściana. Dzięki najlepszym przewodnikom po wodzie, przekąskom i pysznym posiłkom ta podróż będzie kawałkiem twojego serca.

czas podróży

Aby jak najlepiej wykorzystać wędrówki, zawsze warto wybrać się na wycieczkę wiosną lub jesienią. Dzieje się tak, ponieważ lata są zbyt gorące na trekking, a zimy są zbyt chłodne. Temperatury spadają poniżej zera, a ścieżka jest pokryta śniegiem. To może być zbyt trudne. Dlatego poświęć swój czas i energię, aby ta wędrówka stała się podwyżką twojego życia.

[ff id=”1″]