Skip to main content

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zredukować kolagen w swoim ciele, nie musisz wiele robić. Wystarczy, że czas wykona pracę. Z wiekiem ciało produkuje tę cząsteczkę białka mniej niż w młodości. Efektem są znamienne fałdy skórne i zwiotczenie skóry.

Istnieją jednak inne sposoby przyspieszenia procesu redukcji cząsteczki białka w organizmie. Alkohol, palenie tytoniu, złe wybory żywieniowe i narażenie na wolne rodniki to tylko niektóre z wielu przyczyn niskiej produkcji.

Musisz zadać sobie pytanie, dlaczego tak dużo szumu w kolagenie. Pozwól, że poprowadzę Cię przez znaczenie gładkiej i młodszej skóry.

Co to jest kolagen?

Kolagen jest zasadniczo rodzajem białka, które tworzy sieć strukturalną skóry. Odpowiada za jędrność i trwałość skóry. Wiąże się z elastyną, innym rodzajem białka, które jest bardziej elastyczne niż poprzednie. Obydwie pracują razem, aby przywrócić naturalny kształt i teksturę skóry, pomimo serii napięć i deformacji spowodowanych ruchami mięśni i tym podobnymi.

Z wiekiem jednak organizm nie wytwarza tylu białek. W rezultacie skóra staje się mniej elastyczna i elastyczna, co prowadzi do bruzd i zmarszczek. Ponadto skóra nie ma mechanizmu „wypełniania” zapewnianego przez te białka, co w konsekwencji powoduje zwiotczenie skóry. Najbezpieczniejszym sposobem na ograniczenie ich w organizmie jest umożliwienie organizmowi zaprzestania ich wytwarzania bez interwencji.

Młodsza i gładsza skóra

Wszyscy chcemy odzyskać piękno młodości. Z tego powodu przemysł kosmetyczny zarobił miliardy dolarów na produktach, które obiecują przywrócić młodszą, gładszą skórę.

Ponieważ utrata kolagenu jest główną przyczyną pomarszczonej i zwiotczałej skóry, stała się najbardziej obciążoną częścią kremów przeciwzmarszczkowych. Wielu z nas przekonało się do zakupu tych produktów. W naszym odczuciu, ponieważ nasza skóra potrzebuje cząsteczki białka, lepiej kupujemy produkty, które ją zawierają, prawda? Och, chłopcze, poważnie się mylimy.

Zawarte w nich produkty nie są skuteczne w wytwarzaniu ani przywracaniu cząsteczki białka na naszej skórze. Składy molekularne w tych produktach są większe niż te, które mogą wchłonąć nasze pory skóry. Jako taka, skóra nie może go wchłonąć, jeśli jest zawarta w tych produktach. Efektem, jak wszyscy widzieliśmy, jest nic innego jak ta sama pomarszczona i zwiotczała skóra.

Co może pomóc w produkcji kolagenu

Twoja skóra potrzebuje kolagenu w porządku. Nie oznacza to jednak, że należy nałożyć cząsteczkę białka na powierzchnię. To po prostu nie zadziała. Zamiast tego należy zastosować na skórze składniki indukujące. Oznacza to, że bardzo potrzebne białko jest wytwarzane ze skóry, a nie tylko nakładane z zewnątrz.

Cynergy TK, koenzym Q10 i Phytessence Wakame są silnymi naturalnymi składnikami, które, jak wykazano, skutecznie stymulują produkcję kolagenu w skórze. Oznacza to pomoc ciału w odzyskaniu naturalnego mechanizmu produkcji kolagenu, a tym samym przywrócenie elastyczności i elastyczności skóry dla gładszej i młodziej wyglądającej skóry.

Ważnym pytaniem nie jest więc, jak zredukować kolagen w ciele, ale jak pobudzić organizm do produkcji większej ilości kolagenu potrzebnego skórze. Pomóż skórze odzyskać naturalną elastyczność, gładkość i sprężystość, stymulując produkcję kolagenu i skutecznie redukując zmarszczki i zwiotczenie skóry.

Wybierz produkty z Cynergy TK, Coenzyme Q10 i Phytessence Wakame, aby uzyskać gwarantowane rezultaty.

[ff id=”7″]