Skip to main content

Ponieważ firmy prowadzące działalność w domu mają odmienić twoje życie i przynieść więcej szczęścia, ponieważ każda osoba ma większą kontrolę nad własnym życiem, moim pierwszym kryterium oceny wartości dobrego biznesu prowadzonego w domu jest: po co masz pasja? ?

Jeśli Twój domowy biznes przyniesie Ci szczęście i poczucie samorealizacji, powinieneś mieć prawdziwą pasję do produktu, który oferuje Twoja firma. Na przykład, czy masz pasję do fitnessu, zdrowia i odchudzania? Być może powinieneś znaleźć firmę, która oferuje te produkty. Mogę podać kilka przykładów firm, ale nie chcę wymyślać żadnych pomysłów. Istnieje mnóstwo firm zajmujących się zdrowiem i zdrowiem. Na arenie stało się naprawdę konkurencyjne. Ale jaka jest twoja pasja? Po drugie, z jaką metodą biznesową będziesz czuć się komfortowo?

Na przykład, czy lubisz robić interesy od żołądka do brzucha? Świętować w domu? Zaprosić ludzi na duże „zwykłe” spotkania w sali konferencyjnej hoteli? Drzwi do drzwi sprzedaży? A może zgromadzisz wszystkich swoich przyjaciół i krewnych? Niektórzy ludzie lubią to podejście i jest w porządku, ale ja nie. Lubię być w Internecie na moim komputerze. Brzuch do brzucha, masz osobisty aspekt patrzenia komuś prosto w oczy. Może najpierw powinieneś nawiązać mały związek, co może być zaletą. Ale twoje liczby spadną. Nie tak wiele osób, które możesz zaoferować. Możesz jednak kontaktować się z dowolną liczbą osób w Internecie. Wiele prezentacji dla zainteresowanych. Ale nie ma zaufania wynikającego z małego związku. W porządku, jestem zamknięta w sobie. Nie chcę chodzić od żołądka do żołądka.

Ale jakie narzędzia są przydatne, jeśli znajdziesz sposób, który jest głównie online? Wystarczy rzucić na Ciebie stronę internetową z kilkoma bannerami i powiedzieć, dołączasz? Lub oferują wiele szkoleń, aby pokazać, jak faktycznie robić marketing internetowy. Znajdź dobrych potencjalnych klientów. Prowadzi, którzy produkują sprzedaż lub co-marketer. Nie spiesz się, aby się dowiedzieć.

Trzecim czynnikiem jest koszt. Najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie co najmniej małego budżetu na pokrycie kosztów i prowadzenie działalności we właściwy sposób. Wiele firm z wieloma planami wynagrodzeń i biznesplanami. Jeśli zaczniesz od najniższego punktu początkowego z najniższą ceną, zdobycie wynagrodzenia, na którym możesz żyć, zajmie ci tylko trochę czasu. Im więcej pieniędzy musisz zainwestować, tym szybciej Twoja firma się rozwija. Tak to jest. Nie oczekuj bogacenia się z dnia na dzień. Nawet tradycyjna tradycyjna firma często nie osiąga zysków w pierwszym roku. To wymaga czasu.

Ostatnią kwestią do rozważenia jest to, czy dostępne jest wsparcie bezpośrednie i czy firma ma historię sukcesu i długą żywotność. Kiedy zaczynasz po raz pierwszy, potrzebujesz sponsora / up-line / en-roller, aby pokazać ci, jak prowadzić działalność. Ktoś, do kogo możesz się zwrócić, jeśli masz jakieś pytania. Czy firma jest sprawdzoną firmą, czy jest to tylko okazja, aby latać nocą, która może być poza zasięgiem za 6 miesięcy? Zrobić badania. Nie przeskakuj do pierwszego e-maila, na który patrzysz. Pomyśl dokładnie. Miałem wielu en rollerów, którzy mówili, że będą dla mnie, ale następnego smaku miesiąca, który brzmiał dobrze, wskoczyli na statek. Mam też wiele przeszłych adresów URL firm, które już nie działają. Bez długowieczności. Brak wsparcia

[ff id=”3″]