Skip to main content

Suplementy kolagenowe dokonały przełomu na rynku przeciwstarzeniowym, ponieważ podobno zwiększają poziom kolagenu w organizmie. Kolagen jest bardzo ważnym białkiem, które promuje młodzieńczy wygląd naszego ciała i skóry. Występuje również w naszych tkankach łącznych, narządach, błonach komórkowych i włosach.

Kolagen naturalnie występuje w naszym ciele. Jednak produkcja tego białka spowalnia z wiekiem. W rezultacie nie mamy wystarczającej ilości białek, które mogłyby wspierać integralność naszych tkanek skóry. W takim przypadku pojawiają się zmarszczki.

Dlaczego nie suplementy kolagenowe?

Naprawdę nigdy nie wiadomo, czy to absolutnie zadziała dla twojej skóry właściwej. W większości przypadków naprawdę długo zajmie Ci zobaczenie pożądanych efektów. A efekty nie będą nawet tak dramatyczne, jak chcesz. Możesz poczuć się lepiej w środku. Wynika to z tego, że twoje narządy zużywają go zanim zrobi to skóra.

Ryzyko wystąpienia alergii skórnych jest również wysokie. Należy pamiętać, że zawartość kolagenu w tych suplementach została uzyskana gdzie indziej. Można je uzyskać organicznie lub wyprodukować syntetycznie. Jeśli masz pewną wrażliwość na te substancje, jesteś bardziej narażony na alergie.

Jak mogę zwiększyć kolagen w moim ciele?

Wewnętrzny zastrzyk tego białka w twoim ciele jest lepszy. Mówię o wzmocnieniu, które ułatwi funkcjonowanie twojego ciała. W ten sposób nie musisz polegać na syntetycznych źródłach. Bardzo pomocne może być jedzenie produktów bogatych w kwasy tłuszczowe omega-3 i białka. Kwasy tłuszczowe omega-3 normalizują produkcję hormonów, co może powodować odrastanie hormonu wzrostu. Niektóre z tych hormonów są niezbędne do funkcjonowania ludzkiej skóry. Białka bardzo pomagają w produkcji funkcjonalnej keratyny, innego rodzaju białka regenerującego kolagen.

Jeśli szukasz aktualnego rozwiązania (które powinieneś), poszukaj składnika o nazwie CynergyTK. Otrzymuje się go z owczej wełny. Zaopatruje skórę właściwą w funkcjonalną keratynę. Spodziewaj się, że kolagen skóry się zregeneruje. Phytessence wakame jest również składnikiem, którego możesz chcieć szukać. Pomaga to skórze właściwej odeprzeć szkodliwe enzymy atakujące kwas hialuronowy w organizmie. Jest to kwas, który smaruje kolagen.

Zanim spróbujesz suplementów kolagenowych, powinieneś najpierw rozważyć szanse. Dlaczego nie zastosować bardziej skutecznych metod, np. B. Wprowadzić zdrowszy i bardziej aktywny tryb życia i zastosować skuteczne aktualne narzędzie?

[ff id=”7″]