Skip to main content

Gdzie byłeś

Jeśli nie mieszkałeś w jaskini przez ostatnie 4 lata, prawdopodobnie o tym słyszałeś. To gorący serwis społecznościowy, który wydaje się być wszędzie prawie wszędzie. Jest w wiadomościach. Jest w radiu. Każdego dnia jest w umyśle milionów ludzi.

Nazywa się to „Facebook” i na tej stronie jest aktywnych ponad 175 milionów ludzi.

Ok, wiem, że możesz zapytać: „Prawo na Facebooku?” Tak, 10 z nich za marketing i sukces biznesowy w tym, co robisz. Jestem sprzedawcą i działam od 20 lat. Założyłem firmę szkoleniowo-doradczą, która działa w ponad 20 krajach dzięki mediom społecznościowym i Internetowi. Istnieją również przepisy marketingowe, których muszą przestrzegać wszyscy marketerzy i ludzie biznesu, jeśli chcą odnieść sukces na rynku online.

Dotyczy to również Facebooka.

Porozmawiajmy o tym wkrótce:

1) Prawo widoczności na Facebooku.

Musisz być widoczny na Facebooku, aby rozpowszechniać swoją wiadomość. Musisz spędzać czas na Facebooku i poznawać ludzi. Musisz przygotować „plan Facebooka” i go edytować. Ile godzin tygodniowo widzisz na FB? Jak często będziesz się z kimś zaprzyjaźniał w tym tygodniu? Jak często będziesz przesyłać zdjęcia w tym tygodniu? Wszystkie te rzeczy umieszczają Cię w & # 39; Strefa widoczności & # 39; na Facebooku i na radarze, o ile ludzie na Facebooku. WIDZIEĆ i bądź tam codziennie.

2) Prawo potężnego profilu na Facebooku.

Dlaczego ludzie chcieliby cię poznać? Jedną z pierwszych rzeczy, które sprawdzają, jest Twój profil na Facebooku. Co mówi – ale jeszcze lepiej – co robi? Czy to sprawia, że ​​ludzie są ciekawi i czy chcesz ich poznać? Czy to sprawia, że ​​myślisz? Czy to sprawia, że ​​się uśmiechasz? Czy mówi im, że masz wartość w ich życiu i czy możesz to zmienić?

Potężne profile na Facebooku nie są oparte na tym, co powiedziano w twoim profilu, ale na tym, co robi.

Czy to sprawia, że ​​coś robi? Czy to mówi, że jesteś osobą, którą musisz znać? A może ktoś, kto ma ładne zdjęcie i ładny profil – bez magnetyzmu? Postaw się tam i powiedz światu, DLACZEGO potrzebują cię jako przyjaciela i pozwól im podjąć działania przeciwko Tobie.

3) Prawo Facebook WALL.

MUSISZ używać tablicy korkowej do marketingu lub komunikacji. Wiele osób uważa tablicę korkową za narzędzie komunikacji, takie jak poczta elektroniczna. To nie tak. Masz już wiadomość e-mail na Facebooku. Ściana jest do zbudowania Cegła według cegieł, WIADOMOŚĆ PO WIADOMOŚCI, UWAGA PO UWAGI, WIDEO PO WIDEO, Twoja marka na Facebooku. Za każdym razem, gdy coś ci się przytrafia, trafia do twojej ściany. Nie patrz na ścianę – WSPINACZ NA SUCKERZE i spraw, aby wiadomość była SZCZYTOWAĆ z boku – i trzymaj się ściany tam. Odpowiedz na wiadomości na ścianie. Dziękujemy za udostępnienie nam wizyty lub wiadomości. Pojawi się na twojej ścianie. To wyróżni Cię spośród większości na Facebooku. Ściana jest po prostu BILLBOARDEM tego, co ty i twoi przyjaciele robicie na Facebooku. Używaj go często i mądrze.

4) Prawo twojej sieci na Facebooku.

Jesteś częścią lokalnej sieci Facebook i masz dostęp do tej sieci, aby się z nimi zaprzyjaźnić. Mieszkam w Birmingham, Michigan, a sieć, do której należę, to sieć Detroit. W mojej sieci jest 640 926 osób, z którymi mógłbym się spotkać i poznać LIVE w lokalnej lokalizacji i nawiązać z nimi kontakt. Mają także lokalnych mieszkańców. Gdzie możesz znaleźć swoją sieć?

Kliknij „Ustawienia”, a następnie „Sieć”. Znajdziesz to tam. To GOLDMINA od ludzi w twojej okolicy, którzy chcą budować i budować nowe mosty zaufania, które później mogą prowadzić do biznesu.

5) Prawo dotyczące powiadomień na Facebooku.

Jest to przeoczona i rzadko omawiana korzyść. Powiadomienia są częścią „systemu poczty e-mail na Facebooku”. Przejdź do „E-mail” u góry strony profilu na Facebooku, a następnie kliknij „Powiadomienia”. To jest lista osób, które myślą o tobie, mówią o tobie, w tym w tagach i ogólnie odnoszą się do ciebie. To GOLDMINA od ludzi, którzy udowodnili, że stoją za tobą i są gotowi, abyś był częścią ich doświadczenia na Facebooku. Uważaj na powiadomienia na Facebooku. Podziękuj im za ich przemyślenia na twój temat i powiedz im, że to doceniasz. Dodaj je również do tagów i innych działań na Facebooku. Wiadomości mają ZŁOTO i są skarbcem potencjalnych klientów. I upewnij się, że jesteś z nimi w kontakcie.

6) Prawo miłości do linków na Facebooku.

Aplikacja do łączenia na Facebooku to gorący towar. Tutaj możesz opublikować link, który ci się podoba, a następnie wysłać go do kanału informacyjnego na swojej stronie głównej. Przechwytuje pożądany obraz na stronie linku i pozwala mu być linkiem NA ŻYWO. Wyślij innym ludziom LINK i daj coś MIŁOŚCI. NIE wysyłaj własnych linków. Niech drugi to zrobi. Znajdź ciekawe linki od innych i wyślij je.

DLACZEGO? Ekspozycja dla ciebie. Link zostanie Ci przekazany. Ludzie UWIELBIAJĄ miłość link. Jeśli wyślesz WIELE linków od innych osób na Facebooku, oni wyślą TWOJE linki. Już wiem

7) Prawo grup na Facebooku.

Dołącz do grup. Dołącz do różnych grup. Załóż własne grupy. Dołączają do WIĘCEJ grup. Dlaczego? Oto kilka powodów: EKSPOZYCJA. POŁĄCZ z innymi członkami grupy. Organu. Zacznij swój własny i bądź liderem. ZWIĘKSZ SWÓJ Zasięg Grupy zwiększają zasięg na Facebooku. WIELOFUNKCYJNE PERSPEKTYWY. W grupie jest więcej osób niż na stronie profilu.

Duh. Zrób listę we własnej grupie, a będziesz mógł zostać administratorem i wysyłać do nich wiadomości e-mail. Wysyłaj im wiadomości o wartości i zainteresowaniach.

8) Prawo wydarzeń na Facebooku.

Weź udział w wydarzeniach. Weź udział w innych wydarzeniach. A potem odwiedzasz wiele innych wydarzeń. Dlaczego? Możesz zostawić wiadomość na ścianie bocznej zdarzenia i stworzyć ekspozycję. Biorę udział w co najmniej 2 wydarzeniach na Facebooku tygodniowo – aby się uczyć i nawiązywać kontakty. Wydarzenia można znaleźć na nowej stronie na Facebooku w prawym górnym rogu pod „Nadchodzące” – są to nadchodzące wydarzenia. Jest wyjątkowy zwrot: masz urodziny w „nadchodzącym” dniu – i możesz wysyłać ludziom prezenty. TO zwróci twoją uwagę, jeśli pojawi się na ścianie i w kanale wiadomości. Weź udział w jak największej liczbie wydarzeń. Spraw, by były warte poświęcenia czasu – ucz się i rozwijaj od nich. ALE zawsze zostawiaj wiadomość z odpowiedzią na temat uczestnictwa lub odrzucenia z wiadomością zachęcającą. To pokaże twój profesjonalizm i troskę.

Wydarzenie UP! To ci dobrze zrobi na Facebooku. Wpisz „wydarzenia” w polu wyszukiwania, aby znaleźć wszystkie wydarzenia w sieci znajomych. To GOLDMINA nowych możliwości biznesowych. Zostań mistrzem wydarzeń!

9) Prawo multimediów wideo i zdjęć na Facebooku.

Ludzie uwielbiają zdjęcia i filmy. Są to najczęściej oglądane i przeglądane strony na Facebooku. Zrób kilka filmów i prześlij je. Załaduj kilka zdjęć. Będzie to nie tylko widoczne na twojej tablicy korkowej i na kanale wiadomości na Facebooku, ale także pozwoli ci „otagować” innych na nim. Oznacza to, że możesz wybrać osoby, z którymi się zaprzyjaźniłeś i dać im do zrozumienia, że ​​o nich myślisz. A kiedy kogoś oznaczysz, pojawią się na TWOJEJ ścianie. Czy to nie fajne? To się nazywa EKSPOZYCJA!

10) Prawo Facebook NEWS FEED.

To jest duża Kahuna z Exposure na Facebooku. Daje to WSZYSTKIM przyjaciołom i tworzy pojazd o masowej ekspozycji, który może utrzymać Twoją markę na szczycie i rozpoznać ją. Będziesz także kilka razy w „polecanej” części nowego kanału informacyjnego po prawej stronie. To daje ogromną ekspozycję. Cokolwiek zrobisz, zmień swój status, prześlij film, napisz i opublikuj notatkę lub po prostu skomentuj czyjąś wiadomość w kanale wiadomości na Facebooku. Bądź widoczny i często widziany, gdy próbujesz oznakować siebie na Facebooku.

Tak, musisz budować relacje i budować społeczność. Jeśli jednak odwiedzisz MARKET na Facebooku, musisz przynajmniej uzyskać instrukcje dotyczące tego, co i jak to zrobić. Mam nadzieję, że 10 przepisów dotyczących mediów społecznościowych z Facebooka podsuwa ci pewne sugestie dotyczące marketingu w mediach społecznościowych.

Błogosławieństwa … Doug Firebaugh

[ff id=”5″]