Skip to main content
Zdrowie

Nawilżające kolageny – ujawniona prawda o kolagenie i elastynie (konieczność!)

Jeśli znasz nawilżające kolageny, wiesz, że obiecują niesamowite rezultaty, ale czy naprawdę działają? Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak naprawdę działa kolagen.

Większość nawilżaczy kolagenowych jest wypełniona nieprzyjemnymi chemikaliami, które zakłócają naturalny proces produkcji kolagenu, a także uszkadzają skórę, ponieważ te substancje chemiczne są toksyczne dla organizmu.

Czego więc dokładnie należy szukać w dobrym nawilżającym kolagenie? Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że kolagenu nie można nakładać miejscowo, ponieważ nie może on zostać wchłonięty przez skórę.

Widzisz, cząsteczki kolagenu są zbyt duże, aby mogły zostać wchłonięte przez twoje ciało. Są więc bezużyteczne, jeśli zastosujesz je na skórze. Inną taktyką stosowaną przez duże firmy jest to, że próbują sprzedać ci preparat kolagenu, dla którego nie ma dowodów naukowych.

Zawsze powinieneś szukać dowodów naukowych na to, że coś działa. Dobrym tego przykładem jest Cynergy TK, całkowicie naturalny składnik, który, jak wykazano, w naturalny sposób zwiększa produkcję kolagenu i elastyny ​​w organizmie.

Gdybyś znalazł całkowicie naturalny produkt z Cynergy TK, znalazłbyś naprawdę dobry krem ​​nawilżający z kolagenu. Kiedy sam to zauważyłem, naprawdę mnie to uderzyło i zobaczyłem efekty na mojej skórze.

Najważniejsze kwestie, o których należy pomyśleć, to unikanie produktów o nienaturalnych składnikach (prawie wszystkie produkty do pielęgnacji skóry zawierają chemikalia!) Oraz znalezienie produktu o wysokiej jakości Cynergy TK.

[ff id=”7″]