Skip to main content

Możesz tego nie zauważyć, ale jeśli chcesz uzyskać prawdziwe efekty ujędrniające, olejki ujędrniające skórę powinny mieć działanie stymulujące kolagen. Oleje ze źródeł syntetycznych, takich jak olej mineralny i wazelina, które znajdują się w większości produktów napinających skórę, są molekularnie „martwe”. Oznacza to, że nie są w stanie oddziaływać z komórkami skóry. Tylko oleje, które są molekularnie „żywe” i pochodzą z naturalnych źródeł, mogą współpracować z komórkami w celu stymulowania zdrowej produkcji kolagenu.

Kiedy skóra jest luźna i zwiotczała, komórki skóry utraciły swoją naturalną zdolność do wytwarzania białek strukturalnych i kwasów tłuszczowych, takich jak kolagen, elastyna i kwas hialuronowy. Szkodliwe cząsteczki zwane wolnymi rodnikami zaatakowały i osłabiły funkcje zdrowych komórek. Wolne rodniki są spowodowane nadmiernym nasłonecznieniem i gromadzeniem się toksyn w organizmie.

Naturalne oleje są skutecznymi źródłami białek, niezbędnych kwasów tłuszczowych, witamin, minerałów i enzymów, które mogą przywrócić uszkodzone komórki. Zawarte w nich składniki odżywcze zapewniają zdrowe nawilżenie, promują aktywność przeciwutleniającą, stymulują produkcję kolagenu i elastyny ​​oraz pobudzają wzrost nowych komórek. W rezultacie odczuwasz znaczny wzrost jędrności skóry

Rygorystyczne badania i testy przeprowadzone przez naukowców dermatologicznych pozwoliły zidentyfikować najbezpieczniejsze i najsilniejsze naturalne oleje, które napinają skórę.

Na przykład udowodniono klinicznie, że oleje z awokado, jojoba, orzechów makadamia i pestek winogron zapewniają strukturze komórkowej wszystko, co jest niezbędne do optymalnego funkcjonowania.

Ale czekaj! Jest więcej!

Naukowcy odkryli jeszcze silniejszy efekt ujędrniający, łącząc oleje roślinne z innymi bioaktywnymi ekstraktami. Naturalna witamina E, japońskie wodorosty (phytessence wakame), aktywny miód manuka, masło shea i babbasu działają w harmonii z olejami roślinnymi, tworząc najsilniejsze systemy dostarczania składników odżywczych stymulujących kolagen.

Więc teraz, kiedy już wiesz Oleje ujędrniające skórę Z siłą stymulującą kolagen, jaki jest twój następny krok? Weź to, czego się nauczyłeś, i użyj go, aby napiąć i poprawić ton i teksturę skóry. Możesz szybko uzyskać dostęp do wymaganych informacji na mojej stronie internetowej.

[ff id=”7″]