Skip to main content

Wygląda na to, że duzi producenci samochodów i duże firmy codziennie prezentują swoje prototypy i modele nowych pojazdów elektrycznych i samobieżnych. Firmy takie jak Tesla, Nissan, Google, Uber i Amazon mają przewodzić, ale polowanie jest otwarte dla wszystkich.

Firmy inwestują coraz więcej w próby napędzania zmieniającego się przemysłu motoryzacyjnego. Branża, która według wielu osób ewoluuje od silników z olejem silnikowym do całkowicie pozbawionych sterowników i napędzanych elektrycznie. Dzieje się tak również za granicą, Chiny wydają się być liderem branży.

Chiny kupują i produkują więcej samochodów niż ktokolwiek na świecie. Już podwoili swoją sprzedaż pojazdów elektrycznych w porównaniu ze Stanami Zjednoczonymi, głównie ze względu na fundusze rządowe i korzyści, jakie można uzyskać z zakupu i użytkowania tych pojazdów.

Wzrost liczby pojazdów bez kierowcy jest możliwy, ponieważ te ogromne firmy wydają teraz dużo czasu i pieniędzy na przemysł. Próbując stworzyć idealny model, walcząc o najwyższe miejsce.

Uważa się, że pojazdy bez kierowcy są prawie w 100% bezpieczniejsze niż pojazdy z kierowcą za kierownicą. Ludzie łatwo się rozpraszają, często szybko i popełniają drogie błędy na ulicy. Duże firmy starają się teraz stworzyć idealne połączenie autonomicznych funkcji bezpieczeństwa, lepszej technologii i większej przyjemności z wypoczynku.

Branża rozrywkowa będzie w tym wszystkim nieznanym zwycięzcą. Celem samochodów bez kierowcy jest ochrona większej liczby ludzi na ulicach. Co więc zrobisz podczas następnej podróży, gdy nie będziesz już musiał się martwić o jazdę samochodem lub kurs?

Niektórzy z nas mogą spać, inni mogą czytać lub oceniać gazety, ale prawda jest taka, że ​​większość ogląda teraz telewizję lub film, a nawet gra w gry. Technologia ta rozwinęła się tak bardzo w ostatnich latach, że będzie się nadal rozwijać. Dzięki nowej technologii pozostajemy w kontakcie z naszymi samochodami, dzięki czemu możemy cieszyć się długą podróżą przy słabym świetle, wygodnych krzesłach i filmach podczas jazdy własnym samochodem.

General Motors właśnie chwalił swoją najnowszą usługę o nazwie Marketplace. Dzięki tej nowej usłudze możesz korzystać z ekranu dotykowego w samochodzie, aby uzyskać dostęp do różnych usług, takich jak jedzenie, rozrywka, benzyna, a nawet hotele. GM kontynuuje trend w kierunku coraz większej liczby samochodów połączonych, co widzieliśmy już w wielu nowych pojazdach z Wi-Fi i Bluetooth.

Usługa marketplace oferuje wybrane marki i oferty, które pozwalają łatwo dotrzeć do porannego posiłku w podróży. System jest skonfigurowany tak, abyś mógł wsiąść do samochodu, odjechać i wybrać swoje zamówienie lub zarezerwować hotel, a następnie pojechać do miejsca docelowego. Usługa automatycznie przekieruje Cię do dowolnej lokalizacji, np. B. do następnej stacji benzynowej BP.

Ta usługa służy również jako platforma reklamowa i jako zachęta dla firm do wprowadzenia swoich produktów i logo na ekran dotykowy. Mówi się, że do tej pory istniały różne firmy, takie jak Wing Stop, Dunkin Donuts i TGI Fridays.

Zapotrzebowanie na samochody bez kierowców otworzy drzwi do przemysłu rozrywkowego i pozwoli połączyć się z przemysłem samochodowym. Obaj prawdopodobnie połączyliby siły, aby oferować telewizję, filmy, sport, gry itp. Wszystkim pojazdom bez kierowcy na ulicy.

Możliwości i korzyści z zakresu tych nowych funkcji są nieograniczone, aby ściślej połączyć samochód z kierowcą.

[ff id=”4″]