Skip to main content
Motoryzacja

Pomysły biznesowe w domu dla osób niepełnosprawnych lub niepełnosprawnych

Najlepsze pomysły biznesowe dla użytkowników domowych zaczynają od poznania swojej niszy. Jeśli jesteś jedną z wielu osób niepełnosprawnych, które chcą wnieść swój wkład, pamiętaj, że masz pewne umiejętności, doświadczenia życiowe, zainteresowania i wartości, których inni mogą nie mieć. Dlatego o wiele łatwiej będzie znaleźć swoją niszę.

Oto 10 najlepszych pomysłów biznesowych (dostępnych dla osób niepełnosprawnych):

1. Bed & Breakfast – Specjalnie dla osób niepełnosprawnych. Jeśli mieszkasz w dużym domu i kochasz odwiedzających, jest to gotowy sklep dla osób niepełnosprawnych, który pomaga osobom niepełnosprawnym się tam dostać i podróżować. Świetna robota w domu.

2. Siedzenie dla zwierząt to opcja dla małych firm, która uwielbia tymczasowo opiekować się zwierzętami. Znam tak wielu ludzi, którzy chcieliby podróżować na weekend, ale nie mają nikogo, kto zostawiłby swoje zwierzaki, którzy kochają je tak samo jak oni.

3. Projektant biżuterii – Czy widziałeś w programie Oprah około 10-letniego Shiloh Peppina, który chce dorosnąć jako projektant biżuterii? Twój upośledzony stop nie powstrzyma cię przed karierą swoich marzeń, ani nie powinien cię powstrzymać.

4. Usługa koszyka na prezent – przedsiębiorca może zaprojektować je w niektórych niszach w domu i wysłać do kupujących lub udostępnić w lokalnych sklepach specjalistycznych.

5. Sklep internetowy – jeśli znasz komputer, powinieneś otworzyć sklep internetowy sprzedający produkty partnerów. Otrzymujesz prowizję za każdy przedmiot partnera, który sprzedajesz innym. Możesz znaleźć więcej informacji o partnerach na mojej stronie.

6. Life coaching – Kto wie lepiej niż ty, jak to jest przetrwać i rozwijać się z handicapem lub jakimkolwiek wyzwaniem? Tak wiele osób czeka na twoje zachęcające słowa.

7. Autor piosenek – Jeśli kochasz muzykę, dlaczego nie piszesz i nie sprzedajesz swojej muzyki na życie?

8. Nagraj artystów – jeśli masz piękny głos, możesz zarabiać na życie, zostając piosenkarzem. Może twoją niszą są dzwoneczki – hej, ktoś napisał i zaśpiewał wszystkie te dzwonki McDonalda. A może twoją niszą jest muzyka duchowa, rock’n’roll lub wesela.

9. Screen Writer – Napisz, co wiesz. Opowiedz swoją historię. Wszyscy już ci mówili, że twoje życie jest jak film. Dlaczego nie podzielisz się swoją historią z resztą nas?

10. Mówcy motywujący – istnieje duża potrzeba mówców motywacyjnych. Możesz mówić w kościołach, organizacjach społecznych lub na spotkaniach biznesowych, a nawet pisać i publikować książki lub e-booki, aby motywować innych.

Jeśli urodziłeś się w celu rzucenia wyzwania lub miałeś wydarzenie zmieniające życie, a później stałeś się niepełnosprawny lub niepełnosprawny w życiu i chcesz pracować, możesz i powinieneś.

Pomyśl poważnie o założeniu małej firmy z domu. To tylko dziesięć prostych pomysłów biznesowych.

Wiem, że możesz opracować więcej pomysłów biznesowych dostosowanych do twoich umiejętności, wartości i zainteresowań. Twój sukces biznesowy.

[ff id=”3″]