Skip to main content

Kontynuacja części 2

MP 91.0 Średnio trudny 3-kilometrowy odcinek Szlaku Appalachów, który prowadzi z VA 695 do punktu widokowego Sharp Top Mountain.

MP 92,5 Odcinek od Sharp Top Mountain do Harveys Knob na szlaku Appalachów to średnio 4,7 km, średnio trudna wędrówka wzdłuż Blue Ridge Parkway.

MP 95.4 Harvey’s Knob Widok Montvale na Szlak Appalachów jest również umiarkowanie wymagający, ale tylko 10 minut pieszo.

MP 95,9 Ten kilometrowy odcinek Szlaku Appalachów prowadzi od widoku Montvale do widoku Taylor’s Mountain i jest umiarkowanie męczącą wędrówką.

MP 96.0 Spec Mine Trail to uciążliwy 4,5 km szlak prowadzony przez US Forest Service. Ten szlak Blue Ridge Parkway zaczyna się w punkcie widokowym Montvale i biegnie wzdłuż State Rt do hrabstwa Botetourt. 645-cia

MP 97,0 Umiarkowany odcinek Szlaku Appalachów z Taylor’s Mountain o wysokości 0,8 mili wychodzi na Blackhorse Gap.

MP 110.6 Szlak Gałki Stewarta to krótki spacer do zapierającego dech w piersiach widoku na majestatyczne góry Blue Ridge.

Szlak MP 114.9 Roanoke River Trail znajduje się 35 km od balkonu z widokiem na rzekę Roanoke.

Szlak górski MP 120.4 Roanoke Mountain to wędrówka o średnim stopniu trudności o długości 10 mil, z której roztacza się wspaniały widok na dolinę Roanoke.

Szlak Chestnut Ridge MP 120,5 to średnia, 1,5-kilometrowa wędrówka w pobliżu kempingu Roanoke Mountain.

Szlak konny MP 121.4 Roanoke Valley jest umiarkowanym, 30-kilometrowym torem uzdowym, który zaczyna się w pobliżu autostrady 220 i biegnie wzdłuż Blue Ridge Parkway.

MP 123.2 Buck Mountain Trail to średnio trudna wędrówka na pół mili na szczyt Buck Mountain. Szczyt oferuje fantastyczny widok na miasto Roanoke.

Szlak MP 154.5 Smart View Loop Trail to średnio 4,2-kilometrowa wędrówka po relaksującym terenie piknikowym Blue Ridge Parkway.

Szlak wąwozu MP 167.1 Rock Castle to żmudna wędrówka o długości 16 km. Okrągła trasa prowadzi z kempingu Rocky Knob przez Rocky Knob i przez imponujący wąwóz Rocky Knob, zanim kończy się na kempingu. Ta ścieżka nadaje się na ekstremalną wycieczkę. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do wytężonej wędrówki, powinieneś zabrać ze sobą zestaw do pielęgnacji stóp Coleman.

MP 167.1 Hardwood Cove jest umiarkowanie męczącym odcinkiem szlaku Rock Castle Gorge Trail. Ten odcinek jest ścieżką przyrodniczą z przewodnikiem.

MP 169.0 Black Ridge Trail to szlak o średnim stopniu trudności, który prowadzi obok Black Ridge i Grassy Knoll 5 km od centrum dla odwiedzających Rocky Knob.

Okrągły spacer po pikniku MP 169.0 Rocky Knob to relaksująca, kilometrowa wędrówka po terenie piknikowym. To idealna wędrówka bez wysiłku na gorące popołudnia.

MP 176.2 Mabry Mill Trail to łatwa ścieżka, która wiedzie obok odrestaurowanego Mabry Mill i licznych eksponatów górskiego życia, w tym obuwia i kowalstwa.

MP 179.2 Round Meadow Creek Trail to umiarkowany szlak o długości 800 m, który wije się przez cichy, zacieniony las wokół Round Meadow Creek.

Na Blue Ridge Parkway jest znacznie więcej do zrobienia!

[ff id=”1″]