Skip to main content

Dlaczego ktokolwiek miałby wierzyć w autora, który nazywa się „Xfactor” i twierdzi, że wie coś o AdSense?

Po prostu dlatego, że ten człowiek użył tego samego pseudonimu na forum publicznym, aby pokazać, że naprawdę wie, co robi i obecnie pisze książkę „Kurs mikro-niszy AdSense”, zarabiał od 300 do 400 USD dziennie w samym AdSense .

„Kurs Micro Niche AdSense” dotyczy zarabiania pieniędzy w AdSense. Według Johna Xfactora ścieżka prowadzi przez mikron.

Swoje strony buduje na produktach codziennego użytku, które wszyscy znamy i wszyscy kupujemy.

Wygląda na to, że ma on rację. Ludzie szukają informacji w Internecie. Czasami chcą tylko darmowych informacji o tym, jak gotować lub jak system Windows działa szybciej. Innym razem są w kupującym nastroju. Szukasz konkretnego produktu i istnieje większe prawdopodobieństwo, że klikniesz swoją ofertę, która oferuje dobrą cenę dla tego produktu.

W tej książce dowiesz się wszystkiego o tym, jak znaleźć te mikroniki i jak AdSense daje wyobrażenie o tym, ile zarabiają miesięcznie i czy warto z nimi pracować i pieniądze.

Nie musisz dużo inwestować, aby podążać za wskazówkami zawartymi w książce. Nawiasem mówiąc, wszystkie sztuczki to białe czapki.

Musisz kupić tylko jedną domenę dla każdej witryny, a także szczegółowo wyjaśnia, jak wybrać odpowiednią nazwę domeny.

Z e-bookiem na 94 strony przychodzi bonus z trzema filmami. Jako właściciel komputera Mac i szczęśliwy użytkownik dwa filmy były bezwartościowe, ponieważ wyjaśniają, jak korzystać z niektórych programów Windows. Ale trzeci był wart złota.

W sumie bardzo dobra książka z dużą ilością cennej wiedzy. Najbardziej podobał mi się siedmiodniowy plan działania. Po przeczytaniu książki wskoczyłem od razu do pierwszego dnia i kontynuowałem kolejne dni zgodnie z planem. Musisz pracować za swoje pieniądze, ale pieniądze pojawią się, jeśli będziesz postępować zgodnie z planem na kursie AdSense w Micro Niche.

[ff id=”6″]