Skip to main content

Stephen Pierce pokazuje, jak zoptymalizować każdy legalny biznes w Internecie i przekształcić go w ciągłą, dochodową maszynę produkcyjną. Firmy z listy Fortune 500 podziwiają swoje koncepcje, ponieważ są ściśle nastawione na długoterminową produkcję. Mimo to tysiące sprzedawców sieciowych (w tym moich) kierowało się jego naukami o sukcesie i zasadami na całe życie.

Stephen jest uznawany za jednego z wiodących na świecie sprzedawców internetowych i strategów optymalizacji biznesu, ale czy jest numerem jeden? Oczywiście … Stephen i jego żona Alicia nadzorują wielomilionowe sklepy z żelazem. Razem mają Stephena Pierce International, Inc. i Dtalpha, jego blog o wysokiej technologii z pełnym brandingiem. Oprócz tych wielkich firm Stephen i Alicia spędzają dużo czasu na szkoleniu, szkoleniu oraz przyspieszaniu i napędzaniu firm z listy Fortune 500, aby osiągnąć wyższe cele.

Przede wszystkim Stephen jest osobistym dobrym przyjacielem i wywarł trwały wpływ na rozwój mojego myślenia i biznesu internetowego.

Dlaczego Stephen Pierce jest numerem 1

Najbardziej podoba mi się to, że nie usprawiedliwia się! Stephen nigdy nie pozwoli, by jego wizja została odrzucona. Podziwiam Stephena i ścieżkę, którą obrał, aby stać się największym sprzedawcą internetowym. Widzisz, Stephen nie był przeciętnym dzieckiem, które dorastało ze srebrną łyżeczką w ustach. Jeśli jeszcze nie słyszałeś jego historii, pozwól mi krótko to wyjaśnić.

Kiedy Stephen dorastał w metropolii Waszyngtonu, został wyrzucony ze szkoły w wieku 16 lat. Sytuacja pogorszyła się, gdy został wygnany z domu i stał się bezdomny, aby spać w samochodzie. Wiele osób nie wie, ale Stephen Pierce był znanym bandytą na ulicach Waszyngtonu, a nawet został zastrzelony. Pierce został złapany między dwoma rywalizującymi gangami po tym, jak umowa narkotykowa poszła nie tak; Kula uderzyła go w nogę i przewrócił się, nie wiedząc, czy przeżyje, czy umrze. Stephen został następnie zabrany na izbę przyjęć. Ubezpieczenie nie było nawet dla Stephena myślą w tym czasie w jego życiu. Nie miał też systemu wsparcia i w zasadzie nikt w niego nie wierzył, ponieważ zbyt długo był zbyt dobry w byciu złym.

Od tego momentu Stephen powiedział mi, że wiedział, że musi przestać obwiniać wszystkich w swoim świecie za swoje problemy, i musi ubiegać się o przyszłość, o której wiedział, że zasługiwał, a nie tylko czekać Wytrzymał rygor Stephena Pierce’a i przyniósł wyniki, które Stephen wytworzył, na przykład, jako jeden z pierwszych, którzy wyprodukowali ponad 1 000 000 USD w ciągu 24 godzin. To nie wymaga myślenia. Czy nie zgadzasz się, że Stephen Pierce jest wiodącym sprzedawcą Internetu na świecie?

Czy jego kursy są skuteczne? …

Ktoś wcześniej mnie o to pytał. Nie przeczytałbyś tego artykułu, gdyby nie działały. Sprzedaj wszystkie jego produkty, a jeśli to zrobisz, będą działać. Co ważniejsze, Stephen pomógł ludziom na całym świecie poprzez swoją szeroką gamę kursów. Stephen jest jednym z niewielu, którzy uruchamiają jedną kampanię na raz i zbierają ponad 100 000 USD w ciągu trzech dni.

Stephen przeszkolił mnie i wielu innych czołowych producentów online do generowania sześcio- i siedmiocyfrowych zarobków w Internecie. Kursy Stephen Pierce są wyjątkowe, ponieważ naprawdę masz dostęp za kulisami do nowoczesnych technik, których nikt wcześniej nie wdrożył. Stephen Pierce jest doskonałym przykładem kogoś, kto nie tylko uczy się tego, czego wszyscy się uczą, ale także stosuje to, co wszyscy inni. Niewiele osób może z powodzeniem wprowadzać na rynek nowe produkty przy użyciu nowoczesnych metod masteringu online i offline, z taką samą szybkością, sukcesem i niesamowitymi zyskami jak Stephen Pierce.

Stephen jest moim przyjacielem, ale jeśli przeczytasz o nim, nie uzyskasz żadnych rezultatów. Musisz zacząć personalizować swoją markę i zautomatyzować swój marketing sieciowy. Jeśli chcesz nauczyć się prostych strategii Stephena Pierce’a i zastosować je w swojej firmie, jesteś na dobrej drodze do eksplozji MLM. Jeśli chcesz poznać prosty sekret, który pozwala Stephenowi i mnie generować ruch, potencjalnych klientów, zyski i osobistych rekrutów, zastosuj nowoczesne metody opanowania MLM!

[ff id=”6″]