Skip to main content

Nie jesteśmy w stanie znaleźć ani jednego naukowego faktu, że utratę kolagenu można zastąpić dodatkiem suplementów kolagenu do naszych posiłków lub napojów, ani też nie ma wyników badań klinicznych wykazujących wchłanianie kolagenu przez skórę dostępny. Wniosek, który można z całą pewnością powiedzieć, jest taki, że kolagen wytworzony z naszego ciała jest najlepszym kolagenem, który może faktycznie działać na naszą korzyść w walce z problemami starzenia się. Komórki skóry są uszkadzane przez ciągłą ekspozycję na promieniowanie UV i inne niebezpieczne środowiska, a także fakt, że komórki skóry zwalniają z wiekiem, zarówno podczas naprawy, jak i pielęgnacji skóry. W rezultacie zmniejsza się produkcja kolagenu i elastyny, powstają zmarszczki i drobne linie, które powodują zwiotczenie skóry i zmniejszenie jej jędrności.

Ponieważ główną przyczyną starzenia się jest rozkład kolagenu w naszym ciele i nie możemy go po prostu uzupełnić poprzez doustne spożycie lub nałożenie kolagenu na skórę, najlepszym sposobem walki z utratą kolagenu jest zwiększenie produkcji z naszego własnego ciała , Składniki, które mogą stymulować odrastanie kolagenu, muszą pochodzić z zasobów naturalnych, które nie mogą mieć żadnych skutków ubocznych dla naszego organizmu. Nawet podczas procesu ekstrakcji i przygotowania te zasoby naturalne i inne współistniejące mieszaniny nie mogą być w żaden sposób zanieczyszczone. Jest to niezwykle ważne, aby zapewnić pierwszorzędną jakość stymulatora kolagenu i skutecznie zwiększyć poziom kolagenu bez nadmiernego obciążenia naszego organizmu.

Stymulator kolagenu, taki jak Cynergy TK, może zwiększyć produkcję kolagenu i elastyny, co zostało udowodnione klinicznie. Zwiększa także produkcję dysmutazy ponadtlenkowej (SOD) i glutationu, które pomagają odwrócić brązową pigmentację skóry wywołaną promieniowaniem UV i zanieczyszczeniami środowiska. Poprawia jasność i blask skóry oraz nadaje twarzy bardziej wyrównaną, kremową cerę. Zawiera rodzaj bardzo silnego enzymatycznego przeciwutleniacza, co oznacza, że ​​pojedyncza cząsteczka tych silnych przeciwutleniaczy Cynergy TK może zatrzymać miliony wolnych rodników! W przeciwieństwie do większości przeciwutleniaczy, w których jedną cząsteczkę przeciwutleniacza należy poświęcić dla każdego wolnego rodnika. Ponadto zapobiega szlakowi biochemicznemu, który prowadzi do stanu zapalnego i zaczerwienienia skóry, co prowadzi do dalszego rozkładu ważnych białek strukturalnych w skórze, jeśli pozostanie się bez opieki.

Kolejny czynnik stymulujący kolagen, Phytessence Wakame, odgrywa ważną rolę w zakłócaniu procesu hydrolizy enzymu rozkładającego kwas hialuronowy w skórze. Kwas hialuronowy wraz z elastyną i kolagenem jest niezbędny do zachowania elastyczności, elastyczności i elastyczności skóry. Niższa zawartość kwasu hialuronowego, włókna elastyny ​​i kolagenu tracą „przyczepność”, co prowadzi do utraty młodzieńczego wyglądu i cieni pod oczami. Phytessence Wakame jest bogaty w wapń i inne ważne minerały i witaminy z grupy B, które łagodzą stany zapalne i leczą podrażnioną i suchą skórę. Oczywiście Phytessence Wakame jest zrobiony z japońskich wodorostów. Zawiera minerały, takie jak sód, żelazo, potas i wapń (który jest 15 razy wyższy niż wapń w mleku) i jest niezbędnym składnikiem dla utrzymania równowagi nawilżenia zdrowej skóry.

Dzięki tym naturalnym stymulantom kolagenowym możesz mieć pewność, że produkcja elastyny ​​i kolagenu, elastyny ​​i kwasu hialuronowego powróci do znacznie młodszej kondycji. Usuwanie tych zmarszczek, cienkich linii, cieni i obwisłej skóry jest łatwym zadaniem w krótkim czasie. Przypominamy, że doustne przyjmowanie kolagenu i stosowanie zewnętrzne nie zostało naukowo udowodnione. To obcy kolagen, który nie został klinicznie przetestowany pod kątem dopasowania do matrycy struktury ludzkiej skóry. Stymulator kolagenu, który zwiększa produkcję kolagenu w naszym organizmie, jest nadal najlepszym wyborem.

[ff id=”7″]