Skip to main content

Winą za to jest koalicja hiperaktywnych firm medialnych i kosmetycznych, które wywołały szum na rynku preparatów z ciekłego kolagenu.

Wraz z rosnącą świadomością ludzie stają się świadomi faktu, że kolagen jest niezbędny do usuwania zmarszczek i uzyskania miękkiej i gładkiej skóry. Jest to jednak tylko połowa informacji, o których ludzie nie są świadomi, że produkcja i wchłanianie kolagenu w organizmie jest procesem bardzo skomplikowanym, a my ludzie nie mamy technologii naśladowania tego.

Firmy kosmetyczne wykorzystały tę połowę informacji i wprowadziły wiele produktów, w tym płynny suplement kolagenu, który twierdzi, że uwalnia swoje cząsteczki do skóry.

Istnieje wystarczająco dużo badań naukowych i badań, aby udowodnić, że ta cząsteczka jest zbyt duża i nie może przeniknąć przez skórę.

Bez względu na to, czy jest to ciało stałe czy płynne, struktura molekularna pozostaje taka sama. Ponadto faktem jest, że nie ma żelu, płynu, kremu, balsamu lub zastrzyku, które te cząsteczki mogłyby uwolnić przez skórę.

Ciekły kolagen jest zatem niczym więcej niż wielkim mitem, który tylko kilka firm kosmetycznych propaguje ogromnie ze względu na swoje zastosowania i nic więcej.

Z tego powodu w twoim interesie jest unikanie produktów, które zgłaszają takie roszczenia.

Więc jakie jest rozwiązanie? Eksperci zgadzają się, że jedynym realnym sposobem na zwiększenie poziomu kolagenu w ciele jest zwiększenie naturalnej produkcji w ciele.

Nasze komórki skóry wykonują skomplikowaną metodę wytwarzania tego białka. Najpierw potrzebujesz różnych minerałów, aminokwasów i peptydów. Jeśli więc zapewnimy niezbędny pokarm i zdrowe środowisko, komórki zrobią resztę.

Oto niektóre składniki, na których możesz polegać –

CynergyTK
Jest to ekstrakt z owczej wełny. Złożony proces, który utrzymuje biodostępność białka, wyciąga to samo z wełny. Jest strukturalnie podobny do keratyny w skórze. CynergyTK bardzo skutecznie odżywia komórki skóry i tworzy nowe, zdrowsze komórki skóry. Pomaga również w produkcji naturalnego kolagenu w organizmie.

Nano-Lipobelle H-EQ10
Jest to struktura podobna do witaminy, która składa się z koenzymu Q10; Jest potrzebny każdej komórce skóry do utrzymania zdrowia. Skutecznie hamuje aktywność wolnych rodników w skórze i chroni rozpad istniejącego kolagenu.

Istnieje zatem wystarczający dowód na to, że ciekły kolagen jest niczym więcej niż mitem i innowacyjnymi składnikami, które mogą wspierać produkcję naturalnego kolagenu w organizmie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pionierskich składników, które mogą codziennie zdobywać punkty na temat płynnych produktów kolagenowych, odwiedź moją stronę internetową Skin Health Solution.

[ff id=”7″]