Skip to main content

Czy zauważyłeś kiedyś, ile witamin dziennie? Jeśli go nie bierzesz, w tym artykule dowiesz się, które i dlaczego powinieneś wziąć to najczęściej. Czy biorąc witaminy, wiesz dokładnie, co każdy z nich dla Ciebie robi?

Okej, oto dlaczego tabletka kolagenowa jest najważniejszym suplementem, który możesz włączyć do swojego organizmu.

Przede wszystkim kolagen jest najczęstszym białkiem w organizmie. Jest to „klej”, który dosłownie trzyma razem naszą tkankę łączną. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego wydajemy się starzeć z wiekiem, tak właśnie jest. Od 25 roku życia produkcja kolagenu w naszym organizmie spada w tempie 1 1/2% rocznie. Wraz ze spadkiem tego niezbędnego białka nasza skóra zaczyna się marszczyć i zwiotczeć. Występuje cellulit, a nasze stawy i chrząstka są dotknięte i stają się bolesne i bolesne.

Czy zaczynasz zauważać niektóre z tego w swoim ciele? Jeśli masz ponad 25 lat, prawdopodobnie masz. Jeśli zastanawiasz się, czy możesz temu zapobiec, przykro mi poinformować, że tak nie jest. Twoje ciało będzie nadal produkować mniej kolagenu, a wyniki nie będą przyjemne.

Dobrą wiadomością jest to, że uzupełnianie kolagenu może odwrócić skutki starzenia się skóry i stawów. Jest to dość spektakularne, ponieważ istnieje tylko jeden rodzaj kolagenu, który celuje w te dwa obszary zdrowia organizmu. Nazywa się to kolagenem typu 2.

Uzupełniając tabletki kolagenowe, możesz znacznie zmniejszyć ból stawów i zauważyć widoczną różnicę w strukturze i gładkości skóry. Potrzebujemy kolagenu, aby transportować toksyny z komórek do układu limfatycznego, aby skutecznie je usunąć. Kiedy produkcja kolagenu jest zmniejszona, nasz organizm otacza toksyny „skorupą” tłuszczu, aby chronić nasze narządy. Nazywa się to cellulitem. Uzupełnienie naszego kolagenu bezpośrednio wpływa na usuwanie cellulitu z naszego organizmu.

Użyj kremu nawilżającego lub kremu do twarzy, aby wyleczyć tylko pierwsze 2 warstwy skóry. To samo dotyczy zastrzyków kolagenu, nie wspominając o tym, że są drogie, bolesne i tymczasowe. Jeśli codziennie używasz tabletek kolagenowych, celuj w to wszystko 7 warstw skóry w środku. Jest to kluczowy czynnik w osiąganiu pożądanych rezultatów, szczególnie jeśli masz cellulit, zmarszczki lub silny ból stawów.

Jeśli już codziennie zażywasz witaminy, dodawanie tabletek kolagenowych do codziennej rutyny jest dziecinnie proste bez zaplanowanej gry słów.

[ff id=”7″]