Skip to main content

Na dzisiejszym rynku coraz łatwiej jest znaleźć ciekły kolagen. Każdy chce tego magicznego zabiegu na zmarszczki, który sprawia, że ​​nasza skóra wygląda młodziej i gładko. Odkryliśmy, że kremy i płyny, które mówią, że przywracają kolagen z powrotem do naszej skóry, w najlepszym razie wprowadzają w błąd. Kolejnym oczywistym krokiem jest płynny kolagen. Ale czy to jest lepsze dla naszej skóry?

Jest kilka prostych faktów, które powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem pośpiechu, aby kupić ciekły kolagen. Nie zakładaj tylko, że jest to właściwe rozwiązanie dla Ciebie. Zachowaj ostrożność i wiedzę przed zakupem.

• Ciekły kolagen nie jest regulowany przez FDA, co oznacza, że ​​nie ma kontroli nad jego czystością lub przetwarzaniem.

• Ciało używa kolagenu do stawów, paznokci, kości włosów i ścięgien, a także do skóry. Płynny suplement nie oznacza, że ​​będziesz mieć lepszą skórę! Ciało wykorzysta większość z nich do innych obszarów.

• Wiele osób cierpi z powodu poważnych skutków ubocznych płynnych suplementów, ponieważ stosunek kolagenu do innych składników nie jest regulowany.

Prostym faktem jest to, że nie możemy wchłonąć białka kolagenu przez naszą skórę za pomocą kremów lub płynów. Możemy dostać zastrzyki, ale w najlepszym razie są one tymczasowe. Najbardziej skutecznym sposobem walki ze starzeniem się jest stosowanie kremów lub płynów zawierających Cynergy TK, ponieważ wykazano, że stymuluje to zdolność organizmu do naturalnego wytwarzania większej ilości białka.

Jest to bezpieczny, skuteczny i długotrwały sposób na zapobieganie zmarszczkom, zmarszczkom i zwiotczeniu skóry.

Ciekły kolagen nie jest odpowiedzią! Nie jest regulowany i dlatego może zawierać enzymy, które są szkodliwe i niebezpieczne dla twojego organizmu. Wykształceni konsumenci mogą zatrzymać przepływ niebezpiecznych produktów, mówiąc producentom, że nie tolerujemy już okłamywania!

[ff id=”7″]