Skip to main content

Proste włosy, które się odbijają i zachowują, to po prostu uznany standard piękna. Wiele kobiet po prostu woli włosy proste niż włosy naturalne. Każdego tygodnia wiele kobiet polega na fryzjerach, aby ukryć uszkodzenia chemiczne. Uszkodzenie włosów i całkowita zależność od stylisty w opiece nie muszą już być twoją rzeczywistością. Kiedy będziesz gotowy skorzystać z wszechstronności naturalnych włosów, możesz doświadczyć więcej niż myślisz, że jest to możliwe.

sposób myślenia

Sposób myślenia wielu ludzi uniemożliwia im naturalny rozwój. Niepożądane komentarze, lęk przed postrzeganiem przez pracodawców i reakcje małżonków to prawdziwe powody, które powstrzymują ludzi przed relaksacją.

Wiele dorosłych kobiet często nie ma kontaktu z prawdziwą fakturą przez lata, aby się nudzić i zrelaksować. Dorastanie dwóch do trzech cali nowego wzrostu ujawni jego prawdziwą teksturę.

Przejście na naturalne włosy otwiera więcej opcji stylizacji. Wiele kobiet rozumie wpływ środka zwiotczającego na zdrowie włosów tylko wtedy, gdy przestają się relaksować. Niezdrowe końcówki lub włosy, które wydają się nie utrzymywać dłużej, często powodują, że szukasz szybkich poprawek.

Szybkie korekty często polegają na przerabianiu środków zwiotczających włosy lub nałożeniu środków rozluźniających na już rozluźnione włosy. Oparzenia skóry głowy spowodowane uszkodzeniami chemicznymi mogą być oczekiwanym rezultatem nowej trwałej ondulacji.

wszechstronność

Osoby noszące naturalne włosy często doświadczają zdolności do zatrzymywania większej ilości włosów, nie stosując silnych chemikaliów. Odwiedzanie salonu jest mniej konieczne, ponieważ wymaga mniej usług chemicznych.

Naturalne style mogą trwać tydzień lub dłużej. Regularne strzyżenie może pomóc w zarządzaniu kształtem włosów, jeśli są usuwane za pomocą afro, wykręcanego lub płaskiego żelazka.

Skorzystaj z tych wskazówek, aby wesprzeć naturalny rozwój. Kiedy pracujesz z naturalną teksturą, masz większy wybór niż wtedy, gdy nosisz tylko proste włosy ze środkiem rozluźniającym. Potwierdź i zaakceptuj swoje naturalne piękno, bez względu na to, czy jesteś perwersyjne, kręcone czy proste.

[ff id=”6″]