Skip to main content

Chodzenie jest jedną z tych męskich czynności, które są o wiele zabawniejsze i bardziej satysfakcjonujące niż na papierze – o ile wysypka prącia nie podnosi brzydkiej głowy. Ożywcze i ożywcze uczucie, które człowiek odczuwa, gdy staje się jednym z naturą, może zostać znacznie zmniejszone, jeśli swędzenie lub inne choroby skóry ograniczają jego przyjemność. Mężczyźni zainteresowani wędrówkami muszą podjąć kroki, aby utrzymać zdrowie swojego penisa na wysokim poziomie, odeprzeć wysypkę prącia lub leczyć ją odpowiednio, gdy wystąpi.

To jest naturalne

Dlaczego wysypka na prącie występuje często podczas wędrówki? To jest tylko naturalne. Podczas wędrówek penis i piłki są rzucane, jak za każdym razem. Jednak podczas wędrówek często występują one przez dłuższy czas, często z przerwami. Natomiast regularne codzienne spacery są przeznaczone na krótsze okresy, zwykle z dłuższymi przerwami pomiędzy nimi. Ponadto podczas wędrówki wymagane są różne kroki i punkty widzenia – dłuższy, krótszy, sięgający do góry itp. W obu warunkach istnieje większa możliwość tarcia między obszarem pachwiny a otaczającym go materiałem.

Ponadto wędrówki kojarzą się zwykle z rozsądnym wysiłkiem, co z kolei zwiększa „współczynnik potu”. Spocony penis powoduje większe tarcie, gdy jest mokry. Tworzy również więcej bakterii, co z kolei pomaga w rozwoju wysypki prącia.

Tak więc, przy warunkach wysypki prącia na optymalnym poziomie, jakie są kroki, aby zapobiec przyspieszeniu choroby?

– Noś odpowiednią bieliznę. Luźni bokserzy mają tendencję do zaostrzania sytuacji, co prowadzi do jeszcze większego tarcia. Figi są lepsze z punktu widzenia szczelności, ale mogą powodować wysypkę na nogach, gdzie elastyczna taśma się kurczy. Bokserki lub szorty z lycry to lepszy wybór.

– Spróbuj chusty. Głowa penisa jest szczególnie podatna na otarcia i wysypki podczas wędrówek. Dlatego wielu mężczyzn próbuje złożyć chustę na głowie i zawiązać ją wokół głowy podczas wędrówek dla dodatkowej ochrony.

– Rozważ prezerwatywę. Niektórzy mężczyźni odkryli również, że noszenie prezerwatywy podczas wędrówki zmniejsza tarcie do minimum. Jednak może być trudno znaleźć taki, który przetrwa, chyba że mężczyzna planuje utrzymać erekcję podczas wędrówki. W przypadku zwiotczałego penisa użycie mniejszej prezerwatywy może działać – ale może również prowadzić do bolesnej sytuacji, gdy wystąpi erekcja. (Ponieważ mężczyzna ma wiele erekcji dziennie, logiczne jest założenie, że turysta ma erekcję przynajmniej czasami.) Oczywiście, mężczyźni z alergią na lateks muszą stosować prezerwatywę inną niż lateks.

– Otwórz się. Jeśli mężczyzna jest pewien, że nie spotka innego wycieczkowicza, może chcieć otworzyć swojego penisa i odpowiedzieć na chwilę podczas wędrówki. Może to również wysuszyć nadmiar potu.

leczenie

Jeśli wystąpi wysypka prącia, musisz jak najszybciej umyć i osuszyć penisa. Pozostawienie dotkniętego obszaru wystawionego na powietrze może również wspomóc proces gojenia.

Wysypkę na prącia podczas wędrówki można leczyć, utrzymując penisa w dobrym zdrowiu, regularnie stosując krem ​​zdrowotny dla penisa premium ( Pracownicy służby zdrowia zalecają olej Man1 Man, Jest to klinicznie udowodnione, że jest łagodny i bezpieczny dla skóry ). Utrzymanie równowagi płynów jest niezbędne. Skóra musi mieć odpowiednie oleje do gojenia. Dlatego zdecydowanie konieczny jest krem ​​z efektywnym połączeniem wysokiej jakości plastyfikatora (takiego jak masło shea) i naturalnego środka nawilżającego (takiego jak witamina E). Ważne jest również, aby skóra korzystała z silnego przeciwutleniacza, aby zapobiec znacznemu uszkodzeniu oksydacyjnemu komórek skóry prącia. Idealny jest krem ​​zawierający przeciwutleniacz, taki jak kwas alfa-liponowy.

[ff id=”1″]