Skip to main content

Nie tylko nasza skóra potrzebuje kolagenu, który nasz organizm naturalnie produkuje. Są także włosy, ścięgna, kości i stawy, które korzystają z produkcji kolagenu w naszym ciele.

Niestety produkcja kolagenu maleje wraz z wiekiem. To wtedy zaczynamy wyglądać na starszych i faktycznie czujemy się starsi. Wiele osób zastanawia się, czy to jest czas, kiedy musimy się martwić o zastąpienie kolagenu kolagenem płynnym. Mówiąc wprost, zdecydowanie nie powiedziałbym!

Próba pozbycia się zmarszczek i utrzymania młodzieńczego wyglądu brzmi zachęcająco, ale wprowadzenie płynnego kolagenu do organizmu niekoniecznie to zrobi. Jak widać, kości i stawy częściej korzystają z płynnego kolagenu niż skóry. W ten sposób możesz poczuć się lepiej, ale nie poprawi to wyglądu Twojej skóry.

Innym mało znanym faktem jest to, że FDA tak naprawdę nie reguluje przedsiębiorstw produkujących ciecze. W rzeczywistości mogą włączyć do swoich produktów dowolny procent kolagenu, który uznają za odpowiedni.

Zamiast zwiększać spożycie kolagenu, możesz zwiększyć spożycie wypełniacza. Zgłaszano również, że składniki wypełniacza powodują reakcje alergiczne.

Świetnym sposobem na zachowanie młodzieńczego wyglądu jest zakup jednego z produktów przeciwstarzeniowych z Cynergy TK. Zostało naukowo udowodnione, że Cynergy TK pomaga organizmowi zwiększyć produkcję kolagenu. Jest to znacznie bezpieczniejszy sposób zapobiegania starzeniu się.

Ponieważ Cynergy TK jest bardzo drogi, mniej producentów faktycznie używa go w swoich produktach. W ten sposób mogą zapewnić większy zysk dzięki produktom przeciwstarzeniowym.

Podsumowując, ciekły kolagen nie jest tak naprawdę odpowiedzią na problemy związane ze starzeniem się. Przy odrobinie wiedzy i badań możesz znaleźć znacznie lepszą odpowiedź.

[ff id=”7″]