Skip to main content

Bądźmy realistyczni, jeśli chodzi o uzyskanie większego penisa. Nie stanie się to za kilka dni lub tygodni, jeśli weźmiesz pigułki lub użyjesz wynalazków, aby je rozciągnąć.

Istnieje wiele opcji promujących taką reklamę, ale po prostu nie są one dostępne.

Operacja wydaje się być jedyną opcją dla niektórych natychmiastowych wyników, ale nawet to zajmuje kilka tygodni, aby odzyskać. Ta opcja jest zbyt ryzykowna dla większości mężczyzn i naprawdę nie jest konieczna, jeśli dowiesz się o innych, bezpieczniejszych opcjach uzyskania większego penisa.

Wyniki powiększania penisa, które były skuteczne u większości mężczyzn, trwały kilka miesięcy, a sposób, w jaki uzyskali większy penis, opierał się na ćwiczeniach zwanych jelqing (i rozciąganiem).

Chociaż osiągnięcie tych wyników zajęło kilka miesięcy, w ostatnich latach chłopcy donieśli, że osiągnęli większy rozmiar penisa w ciągu zaledwie trzech miesięcy. Im więcej osób ćwiczy jelqing i techniki rozciągania, tym wyraźniejsze będą skróty tego, co działa i co działa, a także innych sposobów na przyspieszenie wyników.

Jak to robisz? Oto klucze do osiągnięcia większego penisa w zaledwie 3 miesiące:

Standardowe jelqing. Jak wspomniano wcześniej, ćwiczenie jelqing jest podstawową techniką uzyskania większego penisa. Obejmuje to wielokrotne ruchy masowania lub „dojenia”, które są wykonywane dłońmi na penisie. Jedną ręką chwyta podstawę i powoli przesuwa się do przodu, uwalniając ją tuż przed głową. Druga ręka robi to samo i wykonywana jest pewna liczba zestawów i powtórzeń. Penis musi znajdować się w częściowej erekcji (40–60%), należy również zastosować smarowanie.

Odwrotne jelqing. Koncentruje się to głównie na zwiększeniu obwodu lub szerokości. Jeśli masz określony cel wielkości, który chcesz osiągnąć później, nie chcesz tracić 3 miesięcy, starając się wydłużyć, jeśli zamiast tego chcesz przytyć. W takim przypadku chcesz bardziej skoncentrować się na odwróconym jelqing. Jest to w zasadzie ćwiczenie odwrotnego jelqing. Ręka zaczyna się tuż przed głową i powoli przesuwa się do podstawy. W przypadku odwróconych jelq prącie jest nieco bardziej pionowo (60-70%).

Dystansach. Dzieje się tak wraz ze standardowym jelqingiem, a nie sam. Ponownie, chodzi przede wszystkim o przyrosty długości (chociaż możesz użyć tej opcji obok jelqing do tyłu, jeśli chcesz zarówno obwodu, jak i długości). Zazwyczaj jednak rozciąganie odbywa się po standardowej sesji jelqing. Zasadniczo penis jest delikatnie wyciągany ręcznie i trzymany tam przez chwilę, a następnie uwalniany. Następnie odpoczywasz i powtarzasz serię zdań i powtórzeń.

Suplement. Dużym postępem w ćwiczeniach jelqing było dodanie suplementów diety. Zgłaszano, że przyjmowanie testosteronu i / lub hormonu wzrostu podczas jelqing i rozciągania przyspiesza wyniki, a także zwiększa wyniki jelqing.

(Uwaga: Jest to inne podejście niż tylko przyjmowanie „pigułek na penisa”. Niektóre programy mogą zalecać pewne „pigułki na penisa”, które zwiększają przepływ krwi, ale zalecają je tylko w połączeniu z ćwiczeniami jelqing i rozciąganiem penisa techniki).

Programy ćwiczeń na powiększanie penisa. Po sprawdzonym programie powiększania penisa, który obejmuje ćwiczenia jelqing (standardowe i do tyłu), opcje rozciągania i suplementacji, najszybszy sposób na uzyskanie wyników to w ciągu 3 miesięcy. Wypróbowanie wszystkiego może zająć dosłownie 3 miesiące. Faceci padają ofiarą własnych rutyn lub postępują według źle przygotowanej rutyny, którą mają w Internecie, aby nie uzyskać rezultatów, które mogliby uzyskać, gdyby mieli dobry program od samego początku.

Pozytywne nastawienie. To jest duże. Chociaż uzyskanie większego penisa może zająć tylko 3 miesiące, wciąż są ludzie, którzy są niespójni i cierpią na brak cierpliwości już po kilku tygodniach. Pojawia się negatywne nastawienie i stajesz się niecierpliwy. Klucz do wielkości wydaje się być pozytywny, zwracając uwagę na wytrwałość i cierpliwość.

Praktyka zdrowego odżywiania. Właściwe odżywianie zmaksymalizuje poziom energii i zapewni trening niezbędny do rozwoju. Zdrowa dieta reguluje również nastrój i zapewnia pozytywne nastawienie niezbędne do wzrostu.

Wszystkie te czynniki łącznie mogą spowodować powstanie większego penisa w zaledwie 3 miesiące.

[ff id=”6″]