Skip to main content

Z prawnego punktu widzenia nie mogę powiedzieć, że złoto z jednym atomem leczy raka, chociaż badania naukowe wykazały, że pacjenci z rakiem przyjmujący złoto z jednym atomem zauważyli poprawę ich stanu. W tej chwili mój punkt widzenia opieram wyłącznie na tym, co przeczytałem i czego doświadczyłem.

Nigdy nie miałem raka, ale moja matka miała raka. Umarła na TRAKTOWANIE! Jej ojciec miał raka i zmarł. Matka mojego ojca miała raka i zmarła. Społeczność medyczna ma wiele domysłów na temat przyczyn raka. Przypadki raka były rzadkie przed rewolucją przemysłową. Wiele skutecznych protokołów leczenia raka zostało opracowanych przed latami 50. XX wieku, ale te leczenia zostały stłumione przez uznaną instytucję medyczną na polecenie firm farmaceutycznych. Naturalną terapią przeciwnowotworową, której nie mogę prawnie powiedzieć, że faktycznie działa, jest twaróg i olej lniany. Jest dość prosty i całkowicie nietoksyczny. Nie zostaniesz zabity, jak to prawdopodobnie zrobi chemioterapia, jak promieniowanie.

Suplement mineralny wykonany ze złota, tak zwane złoto monatomowe, był używany przez starożytne kultury w całej historii ziemi jako pomoc w duchowym wniebowstąpieniu. Współczesne badania naukowe wykazały, że pacjenci przyjmujący złoto monatomowe mają natychmiastowy wzrost synchronizacji mózgu, co prowadzi do zmniejszenia stresu. Z prawnego punktu widzenia nie mogę powiedzieć, że stres powoduje raka. Nie powiem ci też, że odprężenie wyleczy twojego raka.

Zaobserwowano również, że złoto monatomowe naprawia DNA. To DNA mówi komórkom, co mają robić, kiedy i jak się dzielić, czy są zdrowe, czy niezdrowe. Narażenie na toksyny środowiskowe, takie jak produkty petrochemiczne, może uszkodzić DNA i prowadzić do raka. Wykazano, że niektóre suplementy pomagają w detoksykacji tych nienaturalnych substancji chemicznych. Czy byłbyś zaskoczony, gdybyś stwierdził, że wiele leków jest wytwarzanych z ropy naftowej? Jak myślisz, jaki jest związek między przemysłem naftowym a przemysłem farmaceutycznym?

Przed zakazem Henry Ford produkował samochody napędzane czystym etanolem. John D. Rockefeller z firmy Standard Oil wykorzystał swój wpływ, aby przeforsować zakaz sprzedaży alkoholu, nie po to, by powstrzymać ludzi od picia, ale by zakończyć konkurencję paliwową z produkcji etanolu przez Forda. Ford miał stacje benzynowe, które generowały około 25% sprzedaży paliw w Ameryce. Potem przyszedł zakaz. Etanol jest czystym paliwem spalania, które nie powoduje emisji toksycznych. Paliwa i rafinacja ropy naftowej do produkcji benzyny i oleju napędowego powodują raka, który powoduje toksyczne produkty uboczne. Niektóre z tych odpadowych produktów ubocznych są wykorzystywane do produkcji leków przeciwnowotworowych i innych leków. Przeczytaj listy efektów ubocznych! Pan Bóg!

Czas, abyśmy dorośli i zaczęli myśleć sami. Telewizja uzyskuje większość swoich przychodów z reklamy dzięki reklamie narkotyków! Telewizja wykorzystuje także wiadomości podprogowe, aby podświadomość działała. Odkryto również, że fale mózgowe od widzów telewizyjnych są identyczne jak fale mózgowe od osób w transie hipnotycznym!

Moje doświadczenie z monatomicznym złotem polega na tym, że mój umysł jest ostrzejszy. Moje marzenia są bardziej żywe i doświadczam większej synchronizacji doświadczeń. Znasz to „Aha!” Momenty? W jaki sposób dostęp do większej sprawności umysłowej może wpłynąć na twoją zdolność radzenia sobie z problemami zdrowotnymi? Czy uważasz, że możesz to zrobić lepiej dla siebie niż na ślepo, postępując zgodnie z radą onkologa, który musi dokonywać płatności za jacht?

Do życia!

[ff id=”4″]